Beyond Good & Evil


93%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps2
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Beyond Good & Evil v porovnání s podobnými hrami? Beyond Good & Evil nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

Ostatní
25. 10. 2005
Příběh svým námětem a in-game sekvencemi opravdu připomíná interaktivní film, a to samozřejmě ku prospěchu hry. Zvraty obsahují dostatek emocí požadovaných v danou chvíli, ať už je to dojetí, nebo naopak vzrušení a radost.

85%
GameStar.cz
20. 3. 2004
Hra je vskutku výjimečnou hrou, kterou by měli vyzkoušet všichni příznivci arkád a akčních adventur. Michael Ancel bravurně zvládl přechod mezi těmito žánry a nabízí sice kratší, na druhou stranu ovšem velice kvalitní herní zážitek na několik příjemných večerů.

10/10
hry.Sme.sk
18. 2. 2004
Beyond Good and Evil je malý zázrak v mori krvavých tupých vyvražďovačiek: pravá akčná adventúra, ktorej ide niečo vyčítať len pri veľmi hnidopišskej povahe. Kto neokúsi túto po všetkých stránkach remeselne prepracované dielo, neuverí...

9/10
Tiscali Games
14. 1. 2004
Nijak revoluční, ale řemeslně a až neskutečně precizně odvedená práce. Dojem kazí jen několik relativně zbytečných chyb a krátká herní doba.

86%
Tiscali Games
14. 1. 2004
Nijak revoluční, ale řemeslně a až neskutečně precizně odvedená práce. Dojem kazí jen několik relativně zbytečných chyb a krátká herní doba.

90%
Sector.sk
5. 1. 2004
Celkovo veľmi pekná záležitosť na odreagovanie, ktorá má šancu osloviť ako mladých tak aj odrastenejších hráčov. Hra ponúka dobrú zábavu, rozsiahlu hru na 10-15 hodín a strhujúci príbeh s kvalitným grafickým prevedením.

10/10
Doupě
19. 12. 2003
Dlouho jsem přemýšlel, proč nezvolit nejvyšší hodnocení. Vyjma technických problémů jsem na nic nepřišel. Ale co, zapomeňte na technické problémy, tahle hra je prostě dokonalá!

5/5
Doupě
18. 12. 2003
Letošní nebývale bohatá předvánoční úroda peckoidních titulů zdaleka není u konce. Po novém Prince of Persia přichází plodný francouzský Ubisoft s dílkem, od kterého nikdo nic nečekal - a možná právě proto se nejen pro nás stal asi největším a nejpříjemnějším překvapením letošního roku. Dámy a pánové, vítejte do světa hry Beyond Good & Evil!

90%
Bonusweb
26. 11. 2003
Výborný příběh, stylové zpracování a vynikající hratelnost, která těží zejména z velkého množství herních prvků smíchaných do jednoho chutného koktejlu,

CS