Professor Layton and the Azran Legacy


68%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: 3ds

Podobné hry

Jak si vede hra Professor Layton and the Azran Legacy v porovnání s podobnými hrami? Professor Layton and the Azran Legacy byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/5
Doupě
9. 2. 2014
I přes občasnou únavu tak série prostě nezapře svůj šarm a dobře vám radím: Professor Layton and the Azran Legacy si nenechte ujít.

4/5
Doupě
5. 2. 2014
I přes občasnou únavu tak série prostě nezapře svůj šarm a  dobře vám radím: Professor Layton and the Azran Legacy si nenechte ujít.

4/5
Hrej.cz
3. 1. 2014
Poslední díl profesora Laytona je skvělým způsobem, jak zakončit dlouhou sérii unikátních logických her. Problémy s udržením tempa a některé méně povedené hlavolamy nezkazí celkový dojem ze hry a pokud 3DS vlastníte a rádi luštíte puzzly, určitě si nenechte tajemství odkazu Azranů ujít.

7/10
Tiscali Games
6. 12. 2013
Hershel Layton se rozloučil s důstojností sobě vlastní a i pošesté dokázal nabídnout zábavnou adventuru plnou hádanek. Na druhou stranu, profesorovi už zvoní hrana a kvůli neustále recyklovanému obsahu je jeho poslední dobrodružství zbytečně mdlé.

ENCS