Northgard


80%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
nintendo switch

Recenze

85%
Paranskyraj
1. 5. 2020
Northgard je klasická RTS z 4X žánru. Nejzajímavější pro mě byla možnost vyhrání hry různými způsoby. Je to bohatá strategie a je uspokojující sledovat, jak vaše vikinská armáda dobývá jedno území za druhým. Po pomalejším startu vás katastrofy a hlavně ostatní hráči nenechají usnout na vavřínech a stále je co vylepšovat.

7/10
Doupě
25. 10. 2019
Northgard je strategie, která patří k těm jednodušším a nemusíte se při hraní proklikávat desítkami nabídek. Správa severských vesnic je zábavná, vypadá dobře a díky změnám ročních období, kterým se musíte plynule přizpůsobovat, jen tak neomrzí. Pokud si ale nevystačíte s kampaní a následně singleplayerovými hrami bez příběhu, tak tady už moc dalšího obsahu nenajdete.  

78%
Czechgamer.com
13. 8. 2018
Northgard kombinací několika prvků z osvědčených sérií vytváří unikátní a především zábavný mix, který v žánru strategií rozhodně své místo má. Dvakrát škoda chudší bojové složky, jejíž upozadění může některé hráče odradit.

85%
Bonusweb
3. 4. 2018
Strategie v reálném čase si mohou vyšlapat i novou cestu a hodit za hlavu staré ověřené postupy. Udělal to i Northgard a byl to krok správným směrem.

8/10
Zing
23. 3. 2018
K Northgardu se musí přistupovat opatrně, protože rozhodně nepatří do Steam knihovničky všech RTS nadšenců. Zatímco jedněm sedne okamžitě, jiným nemusí být po chuti, že francouzské studio Shiro Games zkouší přinést do zavedeného žánru řadu nových prvků. Pokud jste otevřeni experimentům, zřejmě vás titul potěší a nebudete litovat na nezávislou hru relativně vysoké ceny. V opačném případě bych možná...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře