Animal Crossing New Horizons

89%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Recenze

95%
Czechgamer.com
30. 3. 2020
Úžasná sociálna simulace schopná vám zpříjemnit celodenní cyklus, ať jste doma nebo na cestách

9/10
Doupě
27. 3. 2020
Obzvlášť pokud máte rádi hry jako Harvest Moon nebo Stardew Valley, nový Animal Crossing rozhodně doporučuji. Sám jsem před hraním neměl absolutně žádná očekávání. New Horizons jsou totiž prvním dílem série, který jsem hrál. I když mám minulou generaci kapesní konzole Nintenda, tak mi Animal Crossing nikdy nepřišel tak atraktivní, abych mu dal přednost například před Zeldou nebo Mariem. Slýchal jsem...

4/5
Hrej.cz
27. 3. 2020
Odjet si na opuštěný ostrov v Animal Crossing: New Horizons je ideálním řešením absolutně všech životních problémů. Pohodové hraní míchá tvůrčí volnost s dlouhodobými cíli a celkovou přívětivost hry narušuje jen pár neohrabaných zbytečností.

9/10
Zing
25. 3. 2020
Nintendo Switch má na svém kontě další trefu do černého. Animal Crossing: New Horizons je nádherná odpočinková hra, kterou si budete zapínat několikrát v průběhu dne. Obsahuje spoustu komplexních systémů, ale zároveň je dávkuje velmi ležérním způsobem. Tímto je přístupná jak veteránům série, tak i úplným nováčkům. Dokonale pohodový titul do dnešních napjatých dnů.

9/10
Tiscali Games
16. 3. 2020
Animal Crossing: New Horizons se snadno stane vaší milou denní rutinou. Každý den se budete vracet a objevovat něco nového. Ani v singleplayeru se nebudete cítit sami a stanete se součástí komunity, která promění tropický ostrov v ráj na zemi. Na gaučovou kooperaci ale radši zapomeňte.

90%
Bonusweb
16. 3. 2020
Budete vyrábět nábytek, zahradničit, zdobit si svůj domek či stavět příbytky, abyste původně opuštěný ostrov proměnily zcela podle svých představ v oázu s přátelskou komunitu. A i když je to fůra práce, skvěle si u toho odpočinete. Takový je Animal Crossing: New Horizons.