Animal Crossing New Horizons


90%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: nintendo switch

Recenze

9/10
IndianTV
14. 4. 2020
Animal Crossing: New Horizons je skvělý nástupce předchozích dílů. Oplývá nádhernou grafikou, skvělou hratelností a perfektním hudebním doprovodem. Ačkoliv sem tam trochu zakopává v některých malých aspektech a jednou padá do jámy kvůli většímu aspektu, přesněji kooperaci, jedná se stále o hru, kterou bychom doporučili komukoliv, kdo má rád relaxační hry a potřebuje se trochu uklidnit.

83%
Alza
2. 4. 2020
Animal Crossing: New Horizons je směsicí survival adventury, simulátoru života a do značné míry také budovatelskou strategií, přičemž ve všech těchto oblastech hra nijak výrazně neklopýtá, byť mouchy se najdou všude. Tím nejúžasnějším je však volnomyšlenkářská sandboxová hratelnost, která má potenciál zabavit na dlouhé měsíce, v extrémním případě až roky.

9/10
Sector.sk
2. 4. 2020
Ibaže to všetko straaaaaaaaaaašne dlho trvá. Nintendo vie, že sa do hry budete chcieť vrátiť, motivuje vás, aby ste sa nalogovali (ak to budete robiť deň po dni, získate aj extra míle) a verí, že aspoň rok s hrou strávite. Na začiatku možno 40, 70 či 100 hodín a neskôr aspoň chvíľku za týždeň. Je to úplne iná hra, na aké ste zvyknutí, ak si vychutnávate príbehové RPG eposy alebo investujete stovky...

95%
Czechgamer.com
30. 3. 2020
Úžasná sociálna simulace schopná vám zpříjemnit celodenní cyklus, ať jste doma nebo na cestách

95%
Czechgamer.com
30. 3. 2020
Úžasná sociálna simulace schopná vám zpříjemnit celodenní cyklus, ať jste doma nebo na cestách

5/5
Nbase
30. 3. 2020
Nový díl s podtitulem New Horizons mohu s čistým svědomím doporučit jak zkušených hráčům série, tak úplným nováčkům. Hra je přístupná oběma kategoriím. Nabízí starou známou hratelnost vylepšenou o mnoho nových zajímavých herních mechanik a především specifickou, ale nádhernou a klidnou atmosféru, kterou nabízí jen málo titulů. Díky tomu odpustíte i několik málo drobných nedostatků.

9/10
Doupě
27. 3. 2020
Obzvlášť pokud máte rádi hry jako Harvest Moon nebo Stardew Valley, nový Animal Crossing rozhodně doporučuji. Sám jsem před hraním neměl absolutně žádná očekávání. New Horizons jsou totiž prvním dílem série, který jsem hrál. I když mám minulou generaci kapesní konzole Nintenda, tak mi Animal Crossing nikdy nepřišel tak atraktivní, abych mu dal přednost například před Zeldou nebo Mariem. Slýchal jsem...

4/5
Hrej.cz
27. 3. 2020
Odjet si na opuštěný ostrov v Animal Crossing: New Horizons je ideálním řešením absolutně všech životních problémů. Pohodové hraní míchá tvůrčí volnost s dlouhodobými cíli a celkovou přívětivost hry narušuje jen pár neohrabaných zbytečností.

9/10
Zing
25. 3. 2020
Nintendo Switch má na svém kontě další trefu do černého. Animal Crossing: New Horizons je nádherná odpočinková hra, kterou si budete zapínat několikrát v průběhu dne. Obsahuje spoustu komplexních systémů, ale zároveň je dávkuje velmi ležérním způsobem. Tímto je přístupná jak veteránům série, tak i úplným nováčkům. Dokonale pohodový titul do dnešních napjatých dnů.

90%
Bonusweb
16. 3. 2020
Budete vyrábět nábytek, zahradničit, zdobit si svůj domek či stavět příbytky, abyste původně opuštěný ostrov proměnily zcela podle svých představ v oázu s přátelskou komunitu. A i když je to fůra práce, skvěle si u toho odpočinete. Takový je Animal Crossing: New Horizons.

9/10
Tiscali Games
16. 3. 2020
Animal Crossing: New Horizons se snadno stane vaší milou denní rutinou. Každý den se budete vracet a objevovat něco nového. Ani v singleplayeru se nebudete cítit sami a stanete se součástí komunity, která promění tropický ostrov v ráj na zemi. Na gaučovou kooperaci ale radši zapomeňte.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře