Paper Mario: The Origami King


86%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Paper Mario: The Origami King v porovnání s podobnými hrami? Paper Mario: The Origami King byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Tiscali Games
27. 9. 2020
I když tu a tam lehce rozvleklé, Paper Mario: The Origami King je nádherné a moc vynalézavé dobrodružství, které lze jedině doporučit jak zkušeným, tak nováčkům.

89%
Czechgamer.com
2. 9. 2020
Návrat papierového inštalatéra prináša istý druh dlhotrvajúceho osvieženia, a tak zamrzí snáď len jeho nevyvážená náročnosť

4/5
GameSite.sk
27. 8. 2020
Najnovší diel Paper Mario je krásnou a srdečnou adventúrou, ktorá ponúka takmer všetko to, čo od obdobnej hry čakám, t.j. skvelý pocit zo skúmania každého pníka a kríka a nežný, láskavý humor, ktorý vám vykúzli široký úsmev na perách. The Origami King je krásnou poctou videohrám ako takým, pri ktorej sa budete cítiť skutočne fajn, lebo v sebe budete pociťovať tú neopakovateľnú radosť z hrania, ktorú...

9/10
IndianTV
8. 8. 2020
Paper Mario: The Origami King přináší úspěch na všech frontách. Ať už unikátní soubojový systém, překrásný soundtrack, nebo grafické zpracování hry.

8/10
Zing
8. 8. 2020
Origami festival se zvrhl a nyní jsou papíroví obyvatelé papírového království proti jejich vůli přeskládáváni v zákeřná origami. Vydejte se tedy na pouť za odmotáním stuh, bránících v přístupu do hradu s unesenou princeznou a zlým origami králem. Vtipná a zábavná puzzloidní RPG adventura může navzdory jisté repetetivnosti fungovat jako skvělá zábava pro celou rodinu.

8/10
Sector.sk
4. 8. 2020
Séria Paper Mario teda skúša nový variant a púšťa sa do noviniek vo viacerých smeroch. Azda všetci ocenia nové postavičky, origami štýl a veľa vtipných podnetov. Nie každý sa však zhodne na podaní nového súbojového systému – ten môže cieľovú skupinu fanúšikov aj rozdeliť. Fakt je, že kto Paper Maria nehral vôbec a vyskúša ho takto prvý raz, bude si zrejme pochvaľovať a môže aj bod prirátať.

8/10
Doupě
4. 8. 2020
The Origami King přináší Maria na Switch ve zcela nové formě. Místo klasické skákačky zabrušuje i do RPG, jen těch možností není tolik, kolik bych si u tohoto žánru představoval. Výborně zpracovaný svět má sice pár vad na kráse, to ale vynahrazuje rozmanité prostředí a dobře rozvržený příběh. I když s Mariem na této výpravě strávíte desítky hodin, tak o stereotypu se dá mluvit pouze v souvislosti s...

5/5
Hrej.cz
4. 8. 2020
Další skvělá hra, která by měla být povinností pro všechny vlastníky Nintendo Switch. Krásné a originální dobrodružství, které je plné různorodých činností. Ty vás u hry udrží na dostatečně dlouhou dobu. 

95%
Bonusweb
15. 7. 2020
Nové dobrodružství s Mariem se tentokrát odehrává v nádherném světě z papíru. Ale i zde na vás čekají originální hádanky, tradiční hopsání, různé minihry, průzkum herního světa, sbírání trofejí a souboje, které potrápí mozkové závity stejně jako procvičí rychlost vašich reakcí.

ENCS