Super Mario 3D All-Stars


86%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch
wii

Podobné hry

Jak si vede hra Super Mario 3D All-Stars v porovnání s podobnými hrami? Super Mario 3D All-Stars byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
GameSite.sk
2. 11. 2020
Slávnostná kolekcia s minimom inovácie, ktorej obsahová forma však prevalcuje všetko negatívne.

Nbase
24. 10. 2020
Abych to ukončila, rozhodně je to kousek, který stojí za to vyzkoušet. Pokud se vám líbilo Super Mario Odyssey, jsem si jistá, že z Galaxy budete úplně nadšení. A stejně jako u zbytku série, i tady si každý hráč najde to své. Bez ohledu na to, zda je mladý a nezkušený, nebo se jedná o hráčku, která touží po výzvě. Tímto se s vámi loučím a přeji hraní zdar!

Nbase
14. 10. 2020
Konečné rozhodnutí? Jedna z mých oblíbených věcí této herní série je způsob, jakým je nastavena obtížnost. Hra je vhodná jak pro menší a nezkušené, tak i pro starší hráče toužící po výzvě. Jsem si tedy jistá, že pokud se pustíte do prvního 3D dobrodružství nejoblíbenějšího vousatého instalatéra na světě, tak rozhodně nebudete zklamáni!

9/10
Tiscali Games
9. 10. 2020
Tři inovativní, přelomové hry zachycující vývoj 3D Maria jsou nabídkou, která se neodmítá. I když jde o pouhé porty, se kterými si nikdo nedal moc práce, patří jednotlivé hry do síně slávy Nintenda. Proto je těžké pochopit, proč prodej za půl roku skončí…

8/10
Doupě
25. 9. 2020
Jestli jste nikdy před tím nehráli Super Maria 64, Sunshine nebo Galaxy, tak už to je důvod, proč byste si měli 3D All-Stars kolekci pořídit. Každý ze zmíněných titulů patří mezi ty nejlepší skákačky ve svých generacích. Na druhou stranu, pokud očekáváte, že tyto verze nejsou jen originál v bledě modrém, tak budete nejspíš zklamaní. I tak ale vítám návrat takových legend na Switchi s otevřenou náručí. 

9/10
Sector.sk
16. 9. 2020
Každá galaxia je pritom iná a ponúka rôzne levely, pričom v hre nenájdete dva, ktoré by sa hrali rovnakým spôsobom. Oproti predchádzajúcim Mario 3D hrám je obrovský rozdiel v tom, že sú levely/galaxie v podobe skupiny planét, ktoré majú svoju gravitáciu a medzi ktorými sa postupne presúvate. Neraz tak beháte dookola po malých planétkach, hráte pokojne aj dole hlavou a objavujete tajné a skryté zákutia,...

90%
Bonusweb
16. 9. 2020
Super Mario 3D All-Stars přináší kus herní historie na Switch, konkrétně trojici 3D hopsaček s Mariem. K dokonalosti kolekci chybí ještě jedna hra, ale i tak je to jasná sázka na jistotou.

ENCS