Super Mario 3D World


88%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Hra Super Mario 3D World + Bowser’s Fury se vyznačuje stejně skvělou kooperativní hratelností, kreativními úrovněmi a power-upy jako původní hra, ale s dalšími vylepšeními. Ve hře Super Mario 3D World se postavy pohybují rychleji a pomlčka se zapíná rychleji. Obě dobrodružství podporují nově přidaný režim Snapshot - pozastavte akci, abyste získali dokonalý snímek, aplikovali filtry a zdobili známky!


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: wiiu

Podobné hry

Jak si vede hra Super Mario 3D World v porovnání s podobnými hrami? Super Mario 3D World byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

5/5
Nbase
16. 3. 2021
Abych to shrnula, hra mi přijde báječná. Originální úrovně, různé postavy, nové schopnosti a itemy, příjemná hudba, obtížnost… Rozhodně stojí za vyzkoušení a vřele doporučuji! Hraní zdar!

3/5
Hrej.cz
2. 2. 2014
Díky svému vysokému tempu nenechá Super Mario 3D World své hráče ani na moment vydechnout a stále nabízí nový a zábavný obsah. Bližší pohled však odhalí neschopnost (či nechuť k) opravdové vynalézavosti a nefunkční pokus o zkombinování principu 2D a 3D plošinovek.

9/10
Zing
3. 1. 2014
Ani se Super Mario 3D World Nintendo nezaváhalo a připravilo si pro nás další vynikající díl. Nic víc, nic míň.

9/10
Zing
22. 12. 2013
Ani se Super Mario 3D World Nintendo nezaváhalo a připravilo si pro nás další vynikající díl. Nic víc, nic míň.

4,5/5
Doupě
11. 12. 2013
Super Mario 3D World nemá prakticky žádnou výraznou chybu, pokud pomineme už zmíněnou chybějící touhu po revolučních změnách. Tohle prostě není žádný nový Super Mario 64, ale to vůbec nevadí, protože stejně nabízí přes 20 hodin úžasné zábavy. A to je rozhodně důvod, proč si hru pořídit.

8/10
Eurogamer.cz
7. 12. 2013
Super Mario 3D World je sbírka skvělých nápadů v nenavazujících úrovních, měnící pár zažitých stereotypů. Pro veterány je průchod hrou snadnější než dříve, přesto se nudit nebudete ani minutu. Naprosto úchvatná je grafika, úžasná je hudba a nestíháte valit oči nad nápaditým designem. Přesto byly oba díly Galaxy pro původní Wii dle mého názoru o ten jeden bodík lepší.

10/10
Konzolista.cz
7. 12. 2013
Super Mario 3D World je naprosto fenomenální moderní hra, která si vás získá nejen nádherně navrženými úrovněmi, zadupávající veškerou konkurenci hluboko pod zem, ale i skvělou hratelností, neskutečně návykovým kooperativním režimem, výbornou grafikou a mistrným hudebním doprovodem. Vývojářům se podařilo vybrousit nádherný diamant bez jediného kazu, který bude zářit i za deset let. Pokud si v současnosti...

Eurogamer.cz
6. 12. 2013

9/10
Tiscali Games
2. 12. 2013
Tradiční Mario, který dovedl k dokonalosti všechny možné stránky instalatérského řemesla. Nejedná se sice o revoluci, ale často vás překvapí a nikdy se v jeho společnosti nebudete nudit.

ENCS