Yoshi's Woolly World


83%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: wiiu

Podobné hry

Jak si vede hra Yoshi's Woolly World v porovnání s podobnými hrami? Yoshi's Woolly World byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Tiscali Games
28. 7. 2015
Po všech stránkách odladěná plošinovka sice nepřináší tolik „wow“ momentů, kolik bychom si přáli, nicméně design hry je parádní a inovace ukáží něco nového i zkušeným harcovníkům žánru. Navíc je bavlněné zpracování neodolatelně roztomilé.

4/5
Doupě
20. 7. 2015
Yoshi's Woolly World možná chybí ta genialita absolutních plošinkových klenotů, navzdory tomu však jde o více než kompetentní skákačku, která dokáže skvěle pobavit. A navíc je tak roztomilá, že dokáže vykouzlit úsměv na tváři i tomu největšímu škarohlídovi.

90%
Czechgamer.com
22. 6. 2015
Hovorí sa, že nič nie je dokonalé a určite by sa pár chýb našlo aj na tejto hre, avšak jej náročnosť v pomere k možnostiam, ktoré ponúka a umeleckému artu celkovo, ma núti tlačiť konečné hodnotenie do nebeských výšin. Tam, kde sú obláčiky z bielej vaty a kde vás čajka okaká šedou vlnkou bez zápachu, tam vo svete Yoshi's Woolly World.

ENCS