Super Mario Maker 2


97%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Super Mario Maker 2 v porovnání s podobnými hrami? Super Mario Maker 2 byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

10/10
Vortex
18. 7. 2019
Super Mario Maker 2 sice s žádnou hrou přímo nesoupeří, přesto je nutné vyzdvihovat její přednosti. Lidé z Nintenda dávají hráčům maximální svobodu v tom, aby si přetvořili Mariův svět k obrazu svému, a navíc byli schopní učinit z propracovaného editoru skutečnou hru. Vůbec nemusíte chtít cokoliv stavět, a přesto strávíte se hrou stovky hodin zábavy. A pak? Pak vás od vlastní tvorby pravděpodobně už...

10/10
Tiscali Games
10. 7. 2019
Nintendu se opět podařilo udeřit hřebíček na hlavičku. Super Mario Maker 2 je povinností každé tvořivé dušičky, ale stejně tak myslí i na hráče, které tvorba úrovní vůbec nezajímá. Pro obě strany má připravené minimálně desítky hodin zábavy a jako celek jde o další z mnoha titulů, kvůli kterým se vyplatí mít doma Switch.

91%
Czechgamer.com
9. 7. 2019
Keď to správne postavíš, úspech ťa neminie

5/5
Hrej.cz
27. 6. 2019
Větší, lepší a zábavnější, takový je druhý díl Super Mario Makeru. Pokud ve vás dříme tvůrčí duše, určitě neváhejte a dejte se do hraní!

5/5
Nbase
26. 6. 2019
Super Mario Maker 2 se výrazně nezměnil. Ono je ale celkem těžké vymyslet něco nového pokud jde o editor úrovní, ale přece jenom je novinek v druhém díle mnoho. Najdete tu režim, který lze považovat za předváděčku toho, jak stavět jednotlivé levely, naleznete tu mnoho nových stavebních prvků včetně nových nastavení úrovní a také nové online režimy. Super Mario Maker 2 tak pokrývá celé spektrum možností,...

90%
Bonusweb
26. 6. 2019
Super Mario Maker 2 je nástroj pro vytváření, hraní a sdílení 2D úrovní s Mariem. Oproti výborné jedničce, která vyšla na Wii U, je robustnější ve všech směrech.

PLENCS