The Legend of Zelda: Link's Awakening


88%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch
nintendo switch lite

Podobné hry

Jak si vede hra The Legend of Zelda: Link's Awakening v porovnání s podobnými hrami? The Legend of Zelda: Link's Awakening byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Tiscali Games
6. 10. 2019
Bezpochyby jeden z nejhezčích remaků, který kdy vznikl. Kvality původní hry trochu překvapivě fungují i dnes a co nefungovalo, bylo adekvátně vylepšené. Link’s Awakening rozhodně není pro každého, ale fanoušci série si přijdou na své. Škoda té nedotažené technické stránky.

9/10
Doupě
27. 9. 2019
Pokud jste hráli původní verzi a skrz tento remake si ji chcete připomenout, s klidem si můžete ten finální bodík k hodnocení ještě přidat. Osobně na tom jsem ale trochu jinak a některé prvky, které vývojáři přenesli do předělávky, zkrátka do moderního zpracování moc nezapadají. I přes to se ale Nintendu podařilo vytvořit další titul, který by neměl chybět v knihovničce žádného majitele konzole Nintendo...

9/10
Zing
25. 9. 2019
Nejnovější Zelda je hra, kterou lze i přes drobné nedostatky doporučit všem fanouškům i nováčkům, hledajícím únik od realistických AAA do kouzelného světa plného úžasných puzzlů. Zaujme nádhernou grafikou, uklidňující hudbou a skvělými hlavolamy. Plynulost občas zakolísá a cestování po ostrově je trochu zdlouhavé, přesto jde o vhodné obohacení herních sbírek všech majitelů Nintendo Switch.

5/5
Hrej.cz
19. 9. 2019
Dokonalý důkaz toho, že jednoduché principy nepatří do starého železa. S láskou vytvořený remake, který chytne a nepustí, dokud nezdoláte poslední dungeon.

4/5
Nbase
19. 9. 2019

PLENCS