The Legend of Zelda: Skyward Sword HD


82%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra The Legend of Zelda: Skyward Sword HD v porovnání s podobnými hrami? The Legend of Zelda: Skyward Sword HD byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
Alza
22. 7. 2021
Akční adventura The Legend of Zelda: Skyward Sword HD v remasterované verzi názorně předvedla, že věk je jenom číslo. Hratelnost za těch 10 let od svého prvního vydání zestárla minimálně a dobrodružné pátrání po princezně Zeldě je i dnes skutečně zábavné. Celkový dojem tak kazí jen poněkud nešťastná manipulace s kamerou a pohybové ovládání, které sice není vyloženě špatné, přesto zde ale působí spíš...

90%
Bonusweb
14. 7. 2021
Oceňovaný díl Zeldy z éry konzole Wii se po deseti letech vrací ve vylepšené grafice a s novým ovládáním, které řeší pár podstatných problémů.

8/10
Sector.sk
14. 7. 2021
The Legend of Zelda: Skyward Sword HD ostáva mierne rozporuplným zážitkom aj po 10 rokoch. Je tu lepšia grafika, v handheld móde je to paráda, ale frustrácie z pohybového ovládania veru nemiznú, dokonca ani pri novej alternatíve. Hra doručí krásne momenty objavovania, dobrodružstva, prvotného posunu v deji, ale v druhej polovici má menej silných chvíľ, skôr prídu ošúchané elementy. Stále je to nadpriemerná...

8/10
Tiscali Games
14. 7. 2021
Do tohohle zpětného zrcátka je radost se dívat. Skyward Sword sice trochu zestárla a dnes už nikoho neohromí, ale menší i větší neduhy přebíjí výborný design, hravost a tuna nápaditých puzzlů.

8/10
Zing
14. 7. 2021
Nintendo nám opět připomnělo, že po stránce herního designu patří mezi nejdůležitější značky na světě. Skyward Sword je esence pestré a zábavné hratelnosti, zdařile navozující pocit báječného dobrodružství. Ten navíc podporuje silný příběh, půvabná stylizace a nádherná hudba. Naopak to poněkud kazí extra zpeněžení klíčové funkce a poněkud křečovité ovládání bez pohybových senzorů.

ENCS