Hyrule Warriors: Age of Calamity


80%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch

FAQ

Otázka: Kdy hra vyjde ?

20.11.2020

Podobné hry

Jak si vede hra Hyrule Warriors: Age of Calamity v porovnání s podobnými hrami? Hyrule Warriors: Age of Calamity byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Doupě
13. 12. 2020
Druhá návštěva značky Legend of Zelda žánru Warriors byla okořeněna o lákavý příběh, ale její technický stav jí bohužel podráží nohy. Pokud ale propady FPS dokážete prominout, tak dostanete zábavné bitvy, rozmanité hratelné postavy a desítky vedlejších bitev k tomu. Kvalitami se Age of Calamity rozhodně ostatním exkluzivitám na Nintendo Switch nevyrovná, ale fanouškům značky by i tak při čekání na...

79%
Alza
1. 12. 2020
Fanoušci Warriors série budou stejně jako hráči The Legend of Zelda: Breath of the Wild vrnět blahem. Přenést postavy, atmosféru ale i reálie Breath of the Wild do Hyrule Warriors: Age of Calamity se totiž povedlo na výbornou. Hru však sráží omezený výkon Switche, který na masové bitvy ve Warriors stylu není stavěný.

8/10
Zing
28. 11. 2020
Pokud jste fanouškem království Hyrule z Breath of the Wild, dočkáte se parádní porce nostalgie a zážitku z příběhu, podpořeného pocitem neodvratné osudové zkázy. Příběh je ale srozumitelný i pro nové hráče a oběma skupinám hra nabídne solidní porci hack-n-slash akční zábavy s pestrou skupinou hratelných postav. Kéž by všechny odnože hlavních herních sérií byly takto věrné předloze a zábavné.

4/5
Hrej.cz
20. 11. 2020
Pokud čekáte na další plnohodnotné pokračování výborného Breath of the Wild, budete muset i nadále čekat. Nicméně si ten čas můžete zkrátit u kvalitní hry, která předvádí na poměry bojovky velice slušný výkon a vaši pozornost si i díky zasazení jistě zaslouží.

9/10
Sector.sk
18. 11. 2020
PS: Ak nie ste úplným fanúšikom Warriors série či Breath of the Wild, odpočítajte si pol boda.

80%
Bonusweb
18. 11. 2020
Hyrule Warriors: Age of Calamity je klasická řež ve stylu Warriors, v níž se skupinkou hrdinů bojujete proti ohromné přesile. Hra láká na sympatické hrdiny a skvělý bojový systém. V hromadných bitvách ovšem dostává Switch pořádně zabrat.

ENCS