The Legend of Zelda: Spirit Tracks


92%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra The Legend of Zelda: Spirit Tracks v porovnání s podobnými hrami? The Legend of Zelda: Spirit Tracks nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

9/10
Tiscali Games
9. 2. 2010
Kvalitní dlouhá pařba. I když v sérii nepřináší zásadní změny, je stále plná svěžích nápadů a stěží najde žánrově podobnou konkurenci. Právě touto neokoukanou unikátní hratelností dokáže nejvíce zaujmout. Umí chytit a nepustit na dlouhé hodiny. I když už chcete hru vypnout, většinou si neodpustíte vyřešit ještě jeden, tentokrát již zaručeně poslední...

87%
Bonusweb
2. 2. 2010
Nová hra s nemluvným hrdinou v zeleném se nese v duchu svého předchůdce, ale přináší i několik novinek. Jelikož se setkáváme s novou generací postav, pokročila doba i v samotném království Hyrule. Takže se tu již neproháníme na koni ani neplujeme lodí, ale rovnou řídíme vlak.

5/5
Hrej.cz
28. 1. 2010
Spirit Tracks dýchá perfekcionismem dungeonů a skvělým ovládáním. Povinnost pro každého majitele Nintenda DS, který při slově „Zelda“ nedostává infarkt.

4,5/5
Doupě
5. 1. 2010
The Legend of Zelda: Spirit Tracks má možná nějaké své chybky, ale nic natolik zásadního, že by to nějak nabourávalo tu neskutečnou porci zábavy, jež nabízí.  I když je to snad desátá Zelda, kterou jsem hrál, ale stejně jsem si ji skvěle užíval a budete i vy.

ENCS