Conan Exiles


65%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
xbox-one
ps4

Recenze

7/10
Doupě
1. 6. 2018
Hledáte-li vzrušující příběh jak vystřižený z románu Roberta E. Howarda, ve hře ho nenajdete. Příběh si tvoříte sami, bude vám dlouho trvat, než budete schopni podnikat pořádná dobrodružství a za každým kamenem vás může potkat zubatá. Dáte-li hře ale šanci a láká-li vás myšlenka nelehkého přežívání v divočině, udělá vám Conan Exiles stejnou radost jako jakákoli jiná konkurenční survival hra.

6/10
Vortex
28. 5. 2018
Velké ambice Conan Exiles zbytečně sráží technické nedodělky a špatná designová rozhodnutí, určitě se ale nejedná o špatnou hru. Jen to v tomto případě zkrátka vyžaduje ještě o trochu více péče.

7/10
Tiscali Games
28. 5. 2018
Velmi povedený survival. Nenabízí v základu příliš originality, ale známé prvky skládá dohromady tak, že vzniká svěže působící výsledek. Vyššímu hodnocení sice brání technické problémy, hra však většinou zvládne stížnosti utišit velkým množstvím obsahu, dobře vyváženou hratelností, zábavnou akcí a samozřejmě také atraktivním zasazením.

3/5
Hrej.cz
18. 5. 2018
I přes řadu půvabných míst není svět Conana tak pestrý, jak jsme očekávali. Vcelku zábavné souboje doplácí na opakující se bitvy, a tak si hráč zážitek rád okoření craftěním, budováním a užíváním si zdejší atmosféry. Celkově jde o průměrný počin, který v předběžném přístupu dostatečně neuzrál.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře