No Man's Sky


55%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra No Man's Sky v porovnání s podobnými hrami? No Man's Sky byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

75%
Czechgamer.com
24. 8. 2016
Obrovský svět, který jen čeká na prozkoumání. Nyní je jen na vás, zdali se úkolu zhostíte a nakonec dorazíte i do kýženého středu vesmíru!

65%
Bonusweb
23. 8. 2016
Všechno, co v herním vesmíru uvidíte, je vygenerováno jedním složitým vzorcem, který se postaral o to, aby každá planeta byla unikátní a bylo ji možné prozkoumat.

5/10
Tiscali Games
17. 8. 2016
Atmosférická procházka po překrásných světech, která se ale vinou velice chudé nabídky herních mechanismů brzy mění na rutinní stereotyp. Do kolen ji posílá také žalostný technický stav. Jako občasné krátké odreagování může fungovat ideálně, ale na ponoření se do delšího hraní to bohužel není.

3/5
Hrej.cz
16. 8. 2016
Po letech čekání se nelze ubránit zklamání. Vlastní nenaplněné naděje vkládané do hry nás sice nesmí zaslepit, pravdou ovšem zůstává, že bez ohledu na vysoká očekávání je výsledkem jen docela dobrá hra, která si bezesporu najde zástup loajálních příznivců, ale většina lidí jí nepropadne.

25%
GamePark
15. 8. 2016
Dlouhé měsíce jestřábím zrakem sleduji vše okolo originálního vesmírného titulu No Man’s Sky. Jednak proto, abych vás, naše čtenáře, mohl o všem pečlivě informovat, ale taktéž protože tahle hra patřila mezi pro mě ty nejočekávanější hry roku.

Eurogamer.cz
13. 8. 2016
Sliby se naplnily, variabilita je diskutabilní. Nekonečný rozsah, jedinečný styl a skvělou atmosféru kazí otravné mechanismy. Bez medaile.

DEENCS