Destiny 2


78%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Destiny 2 v porovnání s podobnými hrami? Destiny 2 byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

92%
Czechgamer.com
21. 9. 2017
Destiny 2 je hrou, kterou nám autoři slibovali před třemi lety.

8/10
Zing
21. 9. 2017
Destiny 2 není dokonalou hrou, ale v rámci konkurence předvádí skvělý výkon. Nepřináší mnoho novinek, nabízí ale vyladěnou hratelnost, velké množství vybavení, které volá po objevení, a především obrovský, živý a pestrobarevný svět, který vtáhne na desítky a možná i stovky hodin.

5/5
Hrej.cz
19. 9. 2017
Až druhý díl Destiny bez zbytečných ale naplňuje vizi velkolepé multiplayerové akce, která fanoušky nadchne a přesvědčí i hráče, kteří jedničku minuli nebo na ní zanevřeli.

8/10
XboxWeb.cz
19. 9. 2017
Otázka, zda Bungie někdy překoná vlastní stín a zastíní Halo něčím novým, je stále nezodpovězena. Destiny 2 sice postrádá zapamatovatelného hrdinu, zato má obstojnou kampaň, která má „sympatického“ záporáka. Systém levelování postavy a vybavení je dostatečně bohatý, aby se v nich hráči našli, zatímco si budou užívat svižnou, chytlavou akci. A tak vše závisí jen na PVE a PVP režimech a jejich okoukání....

9/10
Tiscali Games
18. 9. 2017
Sice s tříletým zpožděním, ale přece! Vize titulu, doširoka rozkročeného mezi žánry, se konečně zhmotnila, a v plné kráse ukazuje kvality prvotní myšlenky udělat mix FPS, RPG a klasického MMO. Samozřejmě jde pořád o Destiny se všemi specifiky a designovou filozofií. Konečně jde ale také o plnohodnotnou hru bez porodních bolestí, které neschází parádní obsah i příslib toho, že se z dvojky konečně stane...

75%
GamePark
16. 9. 2017
Před třemi lety vyšla epická sci-fi střílečka Destiny, která chtěla převzít pochodeň po veleúspěšné sérii Halo. Ostatně za oběma hrami stojí stejná společnost – Bungie. Ačkoliv první díl Destiny měl velmi úspěšné prodeje, kvůli nedostatku obsahu řada hráčů titul zase brzy opustila. I přes nesporné kvality měla hra trochu zmatený a špatně vyprávěný příběh, nevýrazné postavy a nejasný systém získávání...

90%
Bonusweb
15. 9. 2017
Destiny 2 si klade za cíl oslovit jak příležitostné hráče, tak hardcore fanoušky. Nabízí akční sci-fi filmovou podívanou okořeněnou vtipnými dialogy, kooperativní hraní ve více lidech, nebo zdánlivě klasický multiplayer, v němž je kladen důraz na spolupráci uvnitř týmů. Hra se poprvé dostane také na PC.

0/10
Gamebro
14. 9. 2017
Destiny se povedlo rozdělit herní obec. V případě prvního dílu bez problému najdete bezpočet hráčů, kteří v něm strávili stovky hodin. Každý strike, každá raid, každý byť jen myslitelný multiplayerový obsah byl hrán až do zemdlení. Tito hráči si Destiny jistě spojují s tak krásnými zážitky, jako málokterou jinou hru.

9,1/10
Centrum Her
10. 9. 2017
Na Destiny nám v roku 2014 vadilo mnoho vecí. Chyby sú preč a Bungie prinieslo skvelý príbeh, výbornú hrateľnosť a tonu obsahu už v základe.

DEPLENCS