Tropico 5


77%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Tropico 5 v porovnání s podobnými hrami? Tropico 5 byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

79%
Czechgamer.com
30. 4. 2015
Zábavná budovatelská strategie z prostředí Karibiku, která vás zabaví na nejeden večer. Škoda jen menších drobností.

7/10
Eurogamer.cz
6. 7. 2014
Pátý díl Tropica se za každou cenu snažil přijít s něčím novým, což se mu nakonec podařilo. Základní herní mechanismus sice zůstává stejný, ale přibyla nová časová období a "dokonce" je tu tentokrát i hra pro více hráčů. Koloniální věk je však poměrně nudný a jde hlavně o to ho nějak přetrpět, aby si člověk hru užil v pozdějších érách až po moderní dobu. Budování vlastní rodinné dynastie a přenášení...

Eurogamer.cz
28. 6. 2014

8/10
Tiscali Games
9. 6. 2014
Pokračování budovatelské série přináší stejně pohodovou hratelnost i atmosféru, jako díly předchozí, ale přihazuje navíc několik zajímavých novinek a vylepšení. Drobným chybám se hra nevyhnula, ale i tak jde o výborný zážitek.

4/5
Hrej.cz
4. 6. 2014
Krásná a rozverná budovatelská strategie. Snaha přinést mnoho novinek oproti čtvrtému dílu ne vždy znamená opravdové zlepšení, ale celková zábavnost a uvolněnost z Tropico 5 dělá pořád příjemný herní zážitek.

DEPLENCS