Factorio


95%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
linux

Podobné hry

Jak si vede hra Factorio v porovnání s podobnými hrami? Factorio nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

10/10
Tiscali Games
8. 3. 2021
Nesmírně chytrý, propracovaný, dokonale vyvážený, bohatý, chytlavý a brilantně nadesignovaný klenot, kterému je obtížné cokoliv vytknout. Pro všechny příznivce žánru se jedná o naprostou povinnost.

10/10
Respawnpoint
6. 1. 2021
Factorio se stalo mojí srdcovou záležitostí. Od první odehrané hodiny mě chytila a nepustila. V žánru tycoonů byste stěží hledali podobný titul takovýchto kvalit a přesahu jako je tento. S čistým svědomím vám tento kousek mohu doporučit. Litovat rozhodně nebudete.

9/10
Zing
3. 9. 2020
Dávam s klidnou hlavou devítku a pokud jste fanda těchto her, klidně si bod přidejte.

90%
Bonusweb
27. 8. 2020
Po čtyřech letech v předběžném přístupu konečně oficiálně vyšla česká hra Factorio. A skvělou zprávou je, že za tu dlouhou dobu neztratila nic ze své originality a přístupnosti. Pod stylovou grafikou se skrývá opravdový klenot, který všem hračičkům vydrží na desítky až stovky hodin skvělé zábavy.

95%
Alza
19. 8. 2020
Česká hra Factorio je krásným příkladem toho, že když jdete za svým snem dostatečně usilovně, nakonec se vám splní. Jeho autoři totiž přes počáteční minimální šance během let vytvořili nesmírně rozsáhlé budovatelské dílo, jenž má co nabídnout. Patříte-li mezi fandy tohoto žánru, nákup Factorio doporučuji všemi deseti.

CS