Pilgrims


78%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
linux
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Pilgrims v porovnání s podobnými hrami? Pilgrims byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

3/5
GameSite.sk
18. 10. 2019
Rozhodne hru odporúčame ako mladším hráčom, tak aj tým dospelým. Predsa len nájsť si hodinku na návrat do detských čias dokáže snáď každý a tento počin s nádychom českého fantasy to zvláda na výbornú.

80%
Bonusweb
13. 10. 2019
Nečekaně vydaná hříčka od kultovního studia Amanita se hodí spíše na mobily než na velké počítače, ovšem na jejím pohodovém vyznění to nic nemění. Jedno zahrání sice nezabere ani hodinu, ale buďte si jistí, že si to budete chtít okamžitě zopakovat.

8/10
Tiscali Games
10. 10. 2019
Pilgrims jsou příjemnou procházkou českým světem pohádek a humoru, který byste jen těžko jinde pohledali. I přes svou velmi krátkou hrací dobu dokáží zabavit a vyčarovat úsměv na tváři.

9/10
Vortex
8. 10. 2019
Na Pilgrims je nutné hledět optikou mobilní hry - rozsahem a možnostmi se například Machinariu nevyrovná. Pokud jste ale připraveni na vizuálně hravý, nápaditý a absurdně vtipný rychlík, pak jste doma. Tohle si musíte zahrát ještě dnes!

CS