Alba: A Wildlife Adventure


80%

Průměr z 2 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Výsledky překladu Připojte se k Albě, když navštěvuje své prarodiče na středomořském ostrově. Je připravena na klidné léto zkoumání divoké zvěře se svou přítelkyní Ines, ale když vidí zvíře v nebezpečí, uvědomí si, že s tím musí něco udělat!

I ten nejmenší člověk může udělat velký rozdíl. Připojte se k Albě a vydejte se zachránit svůj krásný ostrov a jeho divočinu. A možná zahájit revoluci.


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
macos

Podobné hry

Jak si vede hra Alba: A Wildlife Adventure v porovnání s podobnými hrami? Alba: A Wildlife Adventure byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
Gaming professors
17. 4. 2021
Alba: A Wildlife Adventure je nádherná a milá přírodní hra. Podaří se vám odradit starostu od stavby hotelu v přírodní rezervaci? A najdete již téměř vyhynulého rysa? Za každé stažení hry ze Steamu bude navíc zasazen strom.

7/10
Tiscali Games
14. 2. 2021
Alba nás nabádá hledat štěstí v něčem větším, než jsme my sami. Místo školení v ochraně přírody jsme ovšem dostali „jen“ neotřelé dobrodružství, nádhernou jednohubku, která potěší, ale na novou cestu vás asi nenasměruje.

ENCS