Civilization 6


75%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps4
windows
xbox-one
xbox one x
pc
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Civilization 6 v porovnání s podobnými hrami? Civilization 6 byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Doupě
10. 1. 2020
Celkem očekávatelný výsledek. Civilization VI se na konzolích hraje dobře, ale má mnoho zbytečných nedomyšleností v uživatelském rozhraní. Oproti PC je verze pro konzole zkrátka dost těžkopádná.

3/5
GameSite.sk
6. 1. 2020
Civilization VI je na konzolách rovnako kvalitným titulom ako na PC. Ľuďom, ktorí si hry radi vychutnávajú v pohodlí gauča a na veľkej televíznej obrazovke, ju môžem odporučiť. Sú tu však dve ale. Pripravte na to, že vaše peňaženky zakrvácajú o trošku viac ako obvykle, a ak by ste si chceli zahrať s kamarátmi, je veľká šanca, že sa vám to kvôli pokazenému multiplayeru jednoducho nepodarí. Ešte stále.

8/10
Tiscali Games
19. 12. 2018
Absence některých dodatečných obsahových balíčků by až tak nevadila, nemožnost alespoň dokoupit Rise & Fall zamrzí, ale ořezané multiplayerové možnosti jsou už větší vadou na kráse. Přes to všechno jde o dobrý port pořád skvělé hry, jejíž koncept je na Switchi jako doma.

7/10
Tiscali Games
4. 5. 2018
Drsná cenovka. Bezmála v ničem jiném rozhodování o koupi šesté Civilizace na iPadech nespočívá. Překousnete-li ji společně s několika uskrovněními, čeká vás moc pěkné strategické vyžití na cesty, které osloví veterány stejně jako náhodné kolemjdoucí.

9/10
Tiscali Games
31. 10. 2016
Vynikající kombinace inovací a osvědčených mechanik, která nabízí prvotřídní zábavu na desítky a desítky hodin, aniž by vás kdykoli otravovala nad únosnou mez. 

Eurogamer.cz
25. 10. 2016
Mnoho změn k lepšímu i horšímu, ale hra vás zabaví opravdu na hóódně dlouho. Má atmosféru, která vás pohltí.

80%
Bonusweb
25. 10. 2016
Šestá Civilizace slibovala spoustu změn a nových způsobů, jak závod napříč dějinami hrát a vyhrát. A i když autoři opravdu nabízejí spoustu zajímavých novinek, některé věci se bohužel nemění.

DEENCS