Civilization VI: Rise and Fall


70%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: windows
pc

Podobné hry

Jak si vede hra Civilization VI: Rise and Fall v porovnání s podobnými hrami? Civilization VI: Rise and Fall byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

Eurogamer.cz
17. 3. 2019
Spousta nového obsahu rozhodně stojí i za plnou cenu. Teď je to navíc lépe vyladěná hra, která udrží pozornost desítky hodin.

Eurogamer.cz
9. 3. 2018
Kladné pocity hlavně kvůli novým mechanikám, které hru oživují, leč zůstávají i staré bolístky. Bez medaile.

8/10
Zing
1. 3. 2018
DLC Rise and Fall rozšiřuje Civilization VI především z pohledu diplomatických rozhodnutí. Nové možnosti aliancí umožní vést společnou politiku se svými sousedy. Kvalitativně se jedná spíše o lepší přídavek, jenž však na světlo vytahuje nešvary původního titulu. Datadisk také není nijak revoluční, ale spíše sázkou na jistotu, která potěší především dlouholeté příznivce série.

70%
Bonusweb
27. 2. 2018
V dnešní době, kdy hernímu světu vládnou DLC a season passy, je klasický datadisk trochu jako zjevení a trochu jako pacifista na soutěži ve střelbě z kulometu. Prostě úkaz. A v případě přídavku Rise and Fall pro šestou Civilizaci je to úkaz víceméně příjemný.

6/10
Tiscali Games
23. 2. 2018
Datadisk plný dobrých, ale nedotažených nápadů, kterým navíc podráží nohy umělá inteligence. Šestou Civilizaci sice obohacuje, ale rozhodně ne do takové míry, aby si ho každý fanoušek musel kupovat za každou cenu, zvlášť když není zrovna nízká.

ENPLCS