Total War: THREE KINGDOMS


82%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
linux
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Total War: THREE KINGDOMS v porovnání s podobnými hrami? Total War: THREE KINGDOMS byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
Tiscali Games
16. 3. 2021
Naskočit do rozjeté obří války vyžaduje počáteční trpělivost, ale odměnou vám budou jedny z nejintenzivnějších tahů, jaké jste kdy v Total Waru zažili. Jen je zvláštní, že řadu nejlákavějších prvků přináší update zdarma…

87%
Alza
1. 9. 2020
Total War: Three Kingdoms – The Furious Wild je pořádná expanze, která je dle mého srovnatelná s Total War: Warhammer 2 – Rise of the Tomb Kings či jinými obdobně bohatými balíčky. Ujmout se v ní můžete obyvatel divokého jihu, který si taktéž činí nárok na císařskou korunu. Pokud vám základní hra nepřišla dostatečně pestrá, určitě do tohoto DLC jděte.

82%
Czechgamer.com
11. 12. 2019
Není to nejlepší hra ze série, ale rozhodně stojí za vyzkoušení. Pro casual hráče až moc prvků k naučení

8/10
GamePark
28. 5. 2019
Po několikaleté odmlce se série Total War opět vrací s plnohodnotným historickým dílem, tentokrát ze starověké Číny. Otázkou je, jestli se ji povedlo vzít si zkušenosti z fantasy dílů a skloubit je úspěšně s historickým realismem.

4/5
Hrej.cz
27. 5. 2019
Po kontroverzním díle Total War: Rome 2 a rozpačitě přijatém titulu Total War Saga: Thrones of Britannia lze uznat, že studio Creative Assembly dokázalo pozměnit hratelnost a vytvořit tak velmi komplexní strategii. Absence frakce Žlutých turbanů ze základní verze hry je však nepochopitelná.

Eurogamer.cz
22. 5. 2019
Hodně věcí bylo vylepšeno, ale k úplné dokonalosti to nestačí. I přes určité výhrady si doporučení nakonec zaslouží.

9/10
Tiscali Games
17. 5. 2019
Tvůrci nelhali, když slibovali důraz na individuality. Three Kingdoms umí překvapivě skvěle vybudovat pocit osobního dramatu, ale i ohromné války zalévající čínská pole krví. V tuhle chvíli nenajdete lepší Total War.

DEENCS