Vikings - Wolves of Midgard


67%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
macos
linux
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Vikings - Wolves of Midgard v porovnání s podobnými hrami? Vikings - Wolves of Midgard byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

70%
Czechgamer.com
22. 7. 2017
Brutální akční RPG s parádním grafickým zpracováním a nadupaným soundtrackem. Bohužel jí chybí větší variabilita a tak může Diablo III dál sedět na trůně pro nejlepší akční RPG současnosti.

3/5
Hrej.cz
2. 5. 2017
Vikings – Wolves of Midgard jsou klasickou diablovkou, jež dokáže zaujmout tématikou i atraktivním vzhledem, pod líbivou slupkou se však naskýtá pohled na již tolikrát viděné mechanismy.

7/10
Tiscali Games
27. 4. 2017
Přímočará severská bojovka, která nabízí poctivé rubání a příjemnou atmosféru severské mytologie.

7,3/10
Centrum Her
13. 4. 2017
Celkový dojem, ktorý Vikings: Wolves of Midgard zanecháva musím hodnotiť pozitívne. Základy trochu krívajú na slabej dejovej línii, a opakujucích sa bitkách. Kompenzáciou je však veľmi dobrá hrateľnosť, ktorá robí z objavovania krajiny a zabíjania nepriateľov zábavnú záležitosť. Nedotiahnutou záležitosťou je multiplayer, čo ma osobne v tomto prípade veľmi mrzí. Veľkým bonusom je taktiež grafické spracovanie,...

6/10
XboxWeb.cz
5. 4. 2017
Vikings: Wolves of Midgard je průměrnou záležitostí. I přes snahu být poctivou akční RPG hrou s inovativními prvky, spadá k stereotypní záležitosti, která velmi těžko zaujme fanoušky žánru. Vikingové to po boku parádních titulů jako Divinity a Diablo na Xbox Obe budou mít velmi těžké.

70%
Bonusweb
28. 3. 2017
Akční hra na hrdiny ze staré školy s vikinskou tematikou? To zní jako splněný sen. I když výsledek úplně snový není.

3/5
Doupě
27. 3. 2017
Ve hře je i kooperativní multiplayer,

7/10
Zing
24. 3. 2017
Nadprůměrné hack-and-slash RPG, které se učí z chyb konkurence a snaží se mravenčími krůčky posouvat hranice tohoto typu her. Díky tomuto faktu se jej nebojím zařadit mezi díla, která by ctitelům tohoto žánru v knihovničce rozhodně neměly chybět.

PLDEENCS