Blues and Bullets


70%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
linux
ps4
windows
xbox-one

Podobné hry

Jak si vede hra Blues and Bullets v porovnání s podobnými hrami? Blues and Bullets byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

5/10
Tiscali Games
28. 4. 2016
Málo novinek, zato více přihlouplé akce. Agent Ness je v druhé epizodě detektivní série překvapivě z formy. Potěší jen vyšperkovaná atmosféra, v níž pátrá po vnučce samotného Al Caponeho.

70%
GamePark
22. 9. 2015
Herní svět již doslova přetéká adventurami a tak vás zajisté napadá správná otázka: „Proč bych sakra měl věnovat svůj drahocenný čas zrovna téhle hře?“. Hned na první pohled Blues and Bullets zaujme zajímavým zpracováním, které vám možná připomene poměrně známý film Sin City – město hříchu. I tam černobílý film zdobila červená barva, která ale vůbec není vybrána náhodně. Právě červená zvýrazňuje dramatické...

70%
Czechgamer.com
11. 9. 2015
Nebyť zastaranej technickej stránky, udelil by som už prvej epizóde oveľa vyššie číslo.

9/10
Tiscali Games
6. 9. 2015
Blues and Bullets ukazuje, jak se má otevírat epizodická série. Skvěle uvedený příběh, osobitá atmosféra, zajímavá detektivní hratelnost a především filmové pojetí činí z této adventury jasnou koupi pro milovníky napětí.

CS