Get Even


78%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Get Even v porovnání s podobnými hrami? Get Even byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

75%
GamePark
17. 7. 2017
Get Even vytvořilo méně známé polské studio The Farm 51. Vydání bylo dokonce o měsíc posunuto. Oficiálně jako projev úcty obětem a jejich rodinám při bombovém útoku v Manchesteru. Titul na herní scéně zatím budí nehomogenní reakce. Zatímco na Steamu hra dosahuje výtečného poměrového hodnocení 9/10, na Metacritic má zhruba “jen” 70%. Ve stejném rozmezí hru hodnotí také kritici z celého světa. A co říkáme...

7/10
Tiscali Games
29. 6. 2017
Rozvrstvením příběhu a jeho dávkováním prostřednictvím kratších vzpomínek se tvůrci Get Even nejspíše připravili o přízeň jak fanoušků hororových her, tak stříleček. Radost ale udělá fanouškům thrillerů a napínavých příběhů, což rozhodně není málo.

4/5
Hrej.cz
21. 6. 2017
Condemned, Gone Home, arkhamskou sérii, The Vanishing of Ethan Carter nebo Superhot, na to všechno si v určitých pasážích vzpomente. Ale Get Even to kloubí spolu s vlastními nápady a netradičním vyprávěním příběhu, což dělá z novinky zajímavý mix žánrů.

Eurogamer.cz
21. 6. 2017
Brakovité přetažené psychodrama s podivným střídáním jednoduchých hádanek a jen na oko zajímavými přestřelkami. Bez medaile.

7/10
XboxWeb.cz
21. 6. 2017
Vstup The Farm 51 na nynější generaci konzolí se dá označit za úspěch. Autoři se vykašlali na minulost a vsadili na zajímavý příběh, vyprávěný netradiční formou, který ztrácí poutavost jen v linkách s rodinnou motivací, které nemají tak velký prostor. Zhruba dvanáctihodinové odhalování minulosti, pro ovlivnění budoucnosti, přitom prorejdí hned několik žánrů, aby nakonec podtrhlo, že mu nejvíce sluší...

8/10
Zing
21. 6. 2017
Velmi netradiční dílo s promyšleným příběhem, který je servírován ještě promyšlenější cestou. Filmovému vyznění přitakává i dynamické pojetí zvukových kulis, přičemž celkový zážitek kazí především nudné akční pasáže. Ty však lehce přetrpíte, protože Get Even nabízí jeden z těch příběhů, které vám nedají spát. Doslova.

80%
Bonusweb
21. 6. 2017
O novince z Polska s názvem Get Even slyšíte dost možná poprvé. V originálně pojaté hře si užijete kombinaci detektivního příběhu, horroru, střílečky i nenápadného plížení. Výsledkem je napínavá, téměř filmová jízda, kterou brzdí pár nedostatků.

91%
Czechgamer.com
21. 6. 2017
Surrealisticky návykové a netradičné dielo

DEENPLCS