The Dark Pictures: Man of Medan


70%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra The Dark Pictures: Man of Medan v porovnání s podobnými hrami? The Dark Pictures: Man of Medan byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

68%
Czechgamer.com
10. 9. 2019
První kousek chystané hororové ságy se vcelku povedl, i když by to šlo udělat určitě o něco lépe.

2/5
GameSite.sk
6. 9. 2019
Je to trochu škoda, pretože za zhruba 5-6 hodín nemáte čo robiť. Hra mohla byť skutočne jednou veľkou jednohubkou, ktorú by ste zhltli pri pohári vína s pekelne napätou atmosférou, avšak to sa nestalo. Vývojári mali perfektne našliapnuté a ešte stále majú, no Man of Medan je skôr sklamaním. Uvidíme, čo ponúkne ďalší príbeh, ktorý bude mať názov Little Hope.

8/10
Respawnpoint
3. 9. 2019

7/10
Vortex
29. 8. 2019
Debut nové antologie se neobešel bez dětských neduhů, ale na druhé straně nabízí tolik potřebnou originalitu, po níž stále voláme. A musím přiznat, že jsem u hry navzdory všem výtkám většinou bavil. Především jsem ale měl pocit, že jsem konečně zažil něco nového a jedinečného.

8/10
Tiscali Games
28. 8. 2019
Loď duchů, nepředvídatelný scénář a nelineární hratelnost. To je koření interaktivního hororu, ve kterém je strach umělecký zážitek.

8/10
Zing
28. 8. 2019
Slušný horor, který vás bude pár hodin řádně děsit tajemným příběhem a klaustrofobními prostory rozpadající se lodi. Zároveň další vydařený zářez studia Supermassive Games. Pokud máte rádi tento žánr, dejte Man of Medan šanci. Sice není nejdokonalejší, ale rozhodně nabídne dostatek zábavy na to, abyste se do něj pustili znovu.

DEENCS