What Remains of Edith Finch


93%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
nintendo switch
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra What Remains of Edith Finch v porovnání s podobnými hrami? What Remains of Edith Finch nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

9,5/10
GamePark
20. 3. 2019
V roce 2017 herní scénu obohatil opravdový klenot v podobě neskutečné adventury s názvem What Remains of Edith Finch. Z neznámých důvodů jsme tuto hru opomněli zrecenzovat, a tak naše čtenáře se hrou obeznámíme alespoň nyní. Vždyť tahle hra dle oficiálních stránek získala 29 ocenění a vývojářské studio Giant Sparrow se tak okamžitě katapultovalo mezi nejuznávanější tvůrce.

9/10
Tiscali Games
14. 5. 2017
Emotivní zpověď rodiny stižené prokletím dala vzniknout jedné z nejpodivuhodnějších adventur herní historie. Její originalita, atmosféra a svébytná hratelnost ji povýšily na skutečné umění.

95%
Bonusweb
3. 5. 2017
Máte pocit, že hry jako médium nejsou schopny svébytně vyprávět opravdu působivý příběh? Takový, který se neopírá o hrdinské proslovy a záchranu světa, ale nabízí místo toho lidský rozměr? What Remains of Edith Finch vás vyvede z omylu.

DEENCS