The Vanishing of Ethan Carter


83%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps4
windows
xbox-one
xbox
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra The Vanishing of Ethan Carter v porovnání s podobnými hrami? The Vanishing of Ethan Carter byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
XboxWeb.cz
22. 1. 2018
Vyrazit do Krkonoš, tedy vlastně do Red Creek Valley, pátrat po Ethanovi Carterovi znamená, vypořádat se s Cthulhu, přežít Blízká setkání třetího druhu, najít Merlinovu dílnu, zneškodnit zabijáka a nepadnout do spárů Spáče. Přitom vyřešit pár vražd a nezbláznit se z neustálého střídání realit. Znamená to ale také obdivovat čarokrásnou krajinu plnou povědomích míst, kterou si okamžitě zamilujete. Kdyby...

90%
Czechgamer.com
24. 7. 2015
Ak ste nadšencami žánru hororových adventúr, tak práve debut poľskej spoločnosti The Astronauts s projektom The Vanishing of Ethan Carter pre konzolu PS4 by určite nemal ostať bez vášho povšimnutia.

9/10
Eurogamer.cz
7. 12. 2014
The Vanishing of Ethan Carter je transdimenzionální expedice do duše malého chlapce, při které vás bude pět hodin mrazit po celém těle. Za necelých 600 Kč se budete skvěle bavit, vaše oči si smlsnou na nádherné grafice, uši uslyší andělské písně a hráčská duše zažije něco naprosto odlišného než v běžné produkci. Jestli toužíte po originalitě, vaše hledání je u konce.

4/5
Hrej.cz
10. 10. 2014
The Vanishing of Ethan Carter je výbornou záležitostí za pár korun, která nadchne po mnoha směrech – paralyzující audiovizuální zpracování, zajímavé odbočky ze světa hrdinů a silný příběh. Škoda jen menší náročnosti a kratší herní doby. Jde o takové espresso – je ho málo, ale chutná božsky!

Eurogamer.cz
6. 10. 2014

9/10
Centrum Her
2. 10. 2014
Ak vám je stále ľúto dať týmto šikovným vývojárom takmer 20 eur, rozhodne si počkajte na zľavu, pretože toto vám nesmie ujsť. Minimálne pre skvelý vizuálny dojem, ktorý vo vás zanechá.

7/10
Tiscali Games
2. 10. 2014
Pro vývojáře ze studia Astronauts není The Vanishing of Ethan Carter vítězství, ale zároveň ani prohra. Příznivcům her jako Dear Esther nebo Gone Home se bude hodně líbit a kdo si potrpí na krásnou grafiku, ten bude vrnět blahem.

DEENCS