Blacksad: Under the Skin


58%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Blacksad: Under the Skin v porovnání s podobnými hrami? Blacksad: Under the Skin byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

61%
Czechgamer.com
28. 1. 2020
To najnegatívnejšie tu reprezentuje pachuť okolo zlej technickej stránky a nie práve ideálne vyriešeného ovládania, všetko ostatné je však nad hladinou priemernosti a ak milujete osobité a originálne značky, nemali by ste si príbeh Blacksada nechať ujsť

3/5
Hrej.cz
19. 12. 2019
Dobrodružství sympatického detektiva Johna Blacksada z šedých vod průměru nedokázal vyzdvihnout ani kvalitní scénář, ani skvělá práce dabérů. Bohužel.

4/10
Tiscali Games
2. 12. 2019
Dobovou atmosféru a pár dobrých nápadů přebíjí frustrace z chyb, toporného ovládání a naprosto žádného vlivu na průchod příběhem. Obrovské zklamání ze světa mého oblíbeného komiksu.

7/10
Zing
11. 11. 2019
Trochu jsem se o Blacksada bála, ale ukázalo se, že spíš zbytečně. Ano, hra má svoje mouchy (a taky spoustu brouků), ale to opravdu důležité, tedy příběh, zvládá výborně. Veliké pozitivum je dodržení unikátního vizuálního stylu předlohy spolu s dobrým výběrem hudby a dabérů. Zkrátka a dobře, tohle není hra podle Blacksada, tohle je Blacksad ve hře, a jeho další případ není o nic méně zapeklitý a závažný,...

DEENCS