Guardians of the Galaxy: The Telltale Series


73%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Guardians of the Galaxy: The Telltale Series v porovnání s podobnými hrami? Guardians of the Galaxy: The Telltale Series byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
XboxWeb.cz
26. 4. 2017
Hodnotit novou výpravnou sérii Telltale Games na základě jedné pětiny je stejné, jako sázet na vítěze mistrovství po úvodním zápasu. Guardians of the Galaxy mají velký potenciál vycházející z různorodých povah jednotlivých hrdinů. Díky nim a troše scénáristického umu nesou budoucí epizody příslib zajímavých momentů a nečekaných zvratů, jenž můžou téměř neomezeně manipulovat s marveláckým vesmírem....

80%
GamePark
23. 4. 2017
Kalifornské vývojářské studio Telltale Games spolehlivě zvládá vytvářet jeden kvalitní titul za druhým. Naposledy jsme pro vás minulý rok recenzovali The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier, který se nám opravdu zamlouval, viz zde. Ale zpět ke Guardians of the Galaxy. Vzhledem k tomu, že hru recenzujeme ihned po vydání, se tento článek vyjadřuje pouze o epizodě první, která nese název...

70%
Bonusweb
22. 4. 2017
První epizoda nového interaktivního seriálu od Telltale je za námi a naše dojmy jsou rozpačité. Byť je obsah bezesporu kvalitní, už se pomalu začíná zajídat.

70%
Bonusweb
10. 8. 2016
Staré pořekadlo praví, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Batman: A Telltale Series je svázaný nejenom licencí, ale i přístupem vývojářů.

CS