Styx: Master of Shadows


55%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps4
xbox-one

Recenze

3/5
Hrej.cz
20. 10. 2014
V jádru podařený pokus vytvořit oldschoolovou stealthovku. Od vyššího hodnocení ho však drží obal z rozporuplných rozhodnutí, nedotažeností nebo regulérních chyb.

7/10
Tiscali Games
15. 10. 2014
Zábavná stealth akce, která hráčům nabízí dostatečně rozlehlá prostředí a řadu prostředků k vyblbnutí. Kvůli slabším produkčním hodnotám a primitivnímu soubojovému systému je však určená jenom pro zaryté fanoušky tichého plížení.

5/10
Zing
14. 10. 2014
Cyanide nám chtěli naservírovat sympatického goblina, který se rád krade stíny ke svým obětem. Jak to vidím já? Asi tak, že je Styx především pánem průměru a až poté obstojnou hrou, která i přesto dojíždí na řadu kompromisů.

2/5
Doupě
12. 10. 2014
Upřímně totiž nemůžu najít důvod, proč se pouštět zrovna do téhle hry. Pseudoumělecké publikum nezaujme a tradiční hráči zase mají plno daleko lepších alternativ. Proč tedy vlastně vnikla? Toť otázkou, ale kvůli perfektní AI, vylepšování postavy, které nedává z poloviny smysl, a grafickým orgiím to rozhodně nebylo!

4/10
XboxWeb.cz
10. 10. 2014
Styx "mástr" stínů není, není žádný mástr. Je to jen bezcharakterní a ošklivý skřet stejně jako všechny ostatní postavy a hra samotná. Bugů víc než bychom dokázali ustát. Příběh bez špetky inspirace těmi dobrými a herní mechanismy se zase inspirují až moc. Kameru a celkovou hru hrozivě přeportovanou z PC plus grafické zpracování z minulého desetiletí bychom přetrpěli, ale hloupé AI a tu příšernou optimalizaci...

70%
GamePark
8. 10. 2014
Kdybychom si měli vybrat z žánrů, jež jsou schopné přijít se skutečnou výzvou, před níž by současná generace hráčů zhýčkaná střílečkami, v nichž by vás neohrozila ani atomová bomba vyplivnutá obrovským robotem, který by do vás předtím vystřílel dvě stovky raket, zůstala stát s otevřenou pusou proto, že by nebyla schopná pokořit ani tutoriál, asi bychom se ohlédli za stealth kousky. V dnešní době už...

DEPLCS