Streets of Rage 4


81%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
nintendo switch
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Streets of Rage 4 v porovnání s podobnými hrami? Streets of Rage 4 byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Zing
16. 5. 2020
Blast from the past aneb nostalgie útočí v plné síle. Po remacích Residenta a Final Fantasy jsme se tentokrát vydali ještě hlouběji do minulosti a výsledkem je vysoce precizní pocta kdysi milovanému žánru her. Pokud jste pamětníci a fanoušci, máte to povinné. Ostatní by si to měli alespoň zkusit, obzvláště, pokud chtějí fajn gaučový coop.

7/10
GamePark
16. 5. 2020
Je tomu dlouhých dvacet šest let od vydání třetího dílu bojové klasiky Street of Rage na konzoli Sega Mega Drive a další systémy. A přitom je to druhý díl, který utkvěl většině hráčů v paměti. Kooperační bojová hra z pohledu druhé osoby s výběrem jednoho ze čtyř hráčů byla jednoduše návyková záležitost. Proč tedy trvalo čtvrtému dílu takových let, než se objevil na našich obrazovkách? Kdo ví, ale naštěstí...

4/5
Hrej.cz
11. 5. 2020
Hra, která ukazuje, že i notně zaprášený žánr beat-em up dokáže i po letech neuvěřitelně bavit. Hra má spoustu obsahu a hraje se výborně. Navíc u toho skvěle vypadá a perfektně zvučí. Ideální volba na večerní pařbu s kamarády.

90%
Bonusweb
9. 5. 2020
Legendární série dvourozměrných beat 'em up mlátiček z konzole Mega Drive se vrátila po neuvěřitelných 26 letech na moderní herní mašinky s čtvrtým dílem. Pořád je to ta správná mela s retro nádechem, jak se patří. Vizuálně ale pochopitelně prokoukla a soundtrack je ještě chytlavější. Čtvrtý díl byste neměli minout.

8,5/10
Sector.sk
6. 5. 2020
Problémom je, že je hra dosť krátka. Ona si z tej starej školy totiž berie úplne všetko a ak už patríte medzi pamätníkov, asi tušíte, že to so sebou prináša aj kratšiu hernú dĺžku, keďže tieto hry nikdy nezabrali veľa času. V zásade hrou preletíte ak za jeden večer, ak so žánrom máte nejaké skúsenosti. Možno za dva, ak to nebudete príliš hrotiť a pôjdete spať vtedy, keď vám to inteligentné hodinky...

ENDECS