Mutant Year Zero: Road to Eden


76%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Mutant Year Zero: Road to Eden v porovnání s podobnými hrami? Mutant Year Zero: Road to Eden byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
GamePark
15. 12. 2018
Apokalypsa může mít různé následky. Kromě těch klasických, jako třeba vyhynutí většiny života, stojí ty bizarnější, např. to, že ze zvířete se definitivně stane kámoš a již nikdy více z něj nebude jídlo. Tak to holt dopadá, když zvířata a lidé vlivem radiace zmutují a smísí se dohromady. I takový příběh vypráví Mutant Year Zero.

4/5
Hrej.cz
13. 12. 2018
Mutant Year Zero se povedla. Ostříleným hard core stratégům navrhuji obezřetnost, nováčkům či mírně pokročilým tento malý klenot srdečně doporučuji. Zóna čeká jen na vás!

8/10
Tiscali Games
13. 12. 2018
Drobnější klenot na poli týmových tahových strategií. Lidští i zvířecí protagonisté mají charisma a Mutant Year Zero se celkově může pochlubit skvělou, postapokalyptickou atmosférou. Bojový systém funguje na jedničku s hvězdičkou díky míchání tahů s plížením a průzkumem v reálném čase. Obtížnost je sice přísná, ale spravedlivá a odměňující.

80%
Czechgamer.com
11. 12. 2018
Námetom a svojím spracovaním si táto unikátna TBS zaslúži minimálne pozornosť

4/5
GameSite.sk
8. 12. 2018
Mutant Year Zero: Road to Eden je výborná hra, ktorá potrápi vaše taktické schopnosti a trpezlivosť. Mrzí jedine úplné nevyužitie potenciálu hrateľnosti a sveta, v ktorom sa odohráva, to však nezabráni tomu, aby ste sa pri titule bavili. Vyskúšajte, neobanujete.

6/10
Zing
4. 12. 2018
Mutant Year Zero je v jádru příjemnou a zábavnou hrou, jež kombinuje stealth a průzkum v reálném čase s tahovými souboji v relativně lineárním, příběhovém kabátku. To je zároveň něco, co hru trochu podkopává. Jste hnáni de facto jedním směrem s minimálními odbočkami, kvůli čemuž může hra velmi snadno klopýtnout o nedokonalou vyváženost, nedostatek prostoru pro nějaké zajímavější schopnosti a výbavu...

70%
Bonusweb
4. 12. 2018
Na první pohled perfektní tahová strategie bohužel nenabízí dostatek možností, aby dokázala po celou dobu udržet hráčovu pozornost. Zajímavě vytvořený svět tak přichází vniveč.

ENPLCS