Sherlock Holmes: Crimes & Punishments


78%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps4
windows
ps3
xbox-one
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Sherlock Holmes: Crimes & Punishments v porovnání s podobnými hrami? Sherlock Holmes: Crimes & Punishments byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

70%
Czechgamer.com
10. 10. 2014
Hra Sherlock Holmes: Crimes & Punishments je titul, ktorý ponúka presne to čo od neho čakáte ale to iba za predpokladu, že ste milovníkom adventúr alebo vás aspoň žáner adventúr láka. Čo sa týka ostatních hráčov, doporučujem porozhliadnuť sa po inom titule.

8/10
XboxWeb.cz
2. 10. 2014
Sherlock Holmes: Crimes & Punishments sice nenabízí velkých dech beroucí příběh, ovšem samotné kratší případy hře prospívají a každý se soustředí na poctivou detektivní práci, takže vás nerozptyluje nic většího na pozadí. Dedukce a následné určování pachatele a také to, jak s ním naložíte, je příjemnou novinky. Po technické stránce hra sice moc neoslní, ale koneckonců hra vychází i na starší konzole,...

4/5
Hrej.cz
30. 9. 2014
Pokud jste někdy uvažovali, že si zahrajete Sherlocka Holmese, tohle je nejlepší příležitost. Crimes & Punishments konečně vypadá jako moderní adventura, již odlišuje od konkurence zajímavý postup při řešení případů s možností učinit závěr na základě vlastní intuice a rozhodnout o osudu pachatele.

8/10
Tiscali Games
30. 9. 2014
Sherlock Holmes: Crimes & Punishments dostal do vínku výrazně hezčí grafiku, ale především novou hratelnost - staví na volnosti při vyšetřování, což nám v sérii vůbec poprvé dává pocítit tíhu vlastních rozhodnutí.

8/10
Zing
30. 9. 2014
Sherlock Holmes: Crimes & Punishments představuje špičku detektivního žánru. Nejen, že se vžijete do role slavného detektiva, ale také budete právě tím, kdo povede případ. Je na vás, jestli třeba půjdete nejdřív do Scotland Yardu, nebo na místo činu. To všechno ve skvělé grafice se skvělým dabingem. Snad jen kdyby to všechno bylo delší.

CS