Sherlock Holmes: Crimes and Punishments


80%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Sherlock Holmes: Crimes and Punishments v porovnání s podobnými hrami? Sherlock Holmes: Crimes and Punishments byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Eurogamer.cz
7. 12. 2014
Energický Holmes! Šest kratších případů pomohlo tempu, interaktivní prvky zábavě a slušivý grafický engine senzační atmosféře. Frogwares změnili svůj styl a my jim za to tleskáme. Zločin a trest je ještě o stupínek lepší, než jejich dosavadní opus magnum s Jackem Rozpačovačem.

GamePark
4. 11. 2014
Kdo by neznal jméno Sherlock Holmes.  Společně s jeho kolegou Herculem Poirotem se řadí k zástupu fiktivních detektivů, kteří dosáhli slávy, o které se těm skutečným ani nezdálo. Sir Arthur Conan Doyle by měl radost, že i po 127 letech od doby, kdy vydal první Sherlockův román, se jeho hrdina dočkává stále dalších a dalších zpracování, ať už ve formě filmů, seriálu nebo právě videohry. Není to přitom...

8/10
Tiscali Games
18. 10. 2014
Sherlock Holmes: Crimes & Punishments dostal do vínku výrazně hezčí grafiku, ale především novou hratelnost - staví na volnosti při vyšetřování, což nám v sérii vůbec poprvé dává pocítit tíhu vlastních rozhodnutí.

4/5
Doupě
29. 9. 2014
Co naplat, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments je klasická adventura, která přináší všechno, co by klasická adventura měla mít. Díky rychle ubíhajícím případům hra nenudí a hodně meziher osvěží hratelnost. Atmosféra viktoriánského Londýna se povedla. Jediná větší chyba může potom být v lehčí obtížnosti, náročné hry na hlavu se už holt mainstreamově nedělají.

8/10
Centrum Her
29. 9. 2014
V podstate nám Focus Home Interactive nepriniesol nič nové ani príbehovo prelomový titul, ale za to lepšie spracovaný. Celkovo som si túto detektívku užil, akurát mi trošku vadila menšia originalita a príliš okaté branie inšpirácie z iných titulov. Nuž, ako vždy chcem na záver pekne popriať vydavateľom aj vývojárom veľa šťastia do budúcich vydaných titulov.

DEENCS