Morbid: The Seven Acolytes


72%

Průměr z 2 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
playstation 4

Podobné hry

Jak si vede hra Morbid: The Seven Acolytes v porovnání s podobnými hrami? Morbid: The Seven Acolytes byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

74%
Alza
11. 12. 2020
Morbid: The Seven Acolytes je povedená izometrická souls-like záležitost se správnou kombinací výzvy a odměny. Dobře využívá systémy, které si vypůjčuje z podobných žánrovek, a vše to kombinuje s temně krásnou estetikou a několika nezapomenutelnými souboji s bossy. Celkový dojem ale kazí zmatený design úrovní, nedostatečně vysvětlené herní mechaniky a někdy až příliš kryptické vyprávění příběhu.

7/10
Zing
10. 12. 2020
Mornia skomírá, jelikož jí vládnou nebezpeční bohové Gahars, kteří posedli sedm mocných akolytů, kdy za pomoci jejich schránek rozsévají děs, zmar a hrůzu. Je tedy na nás – posledním speciálně vycvičeném bojovníku, abychom se je pokusili porazit. O to se budeme pokoušet v krásném a atmosférickém světě, v němž se pustíme do křížku s nechutnými nepřáteli v sice trochu přímočarém, ale ve výsledku zábavném...

CS