Genesis Alpha One


60%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Genesis Alpha One v porovnání s podobnými hrami? Genesis Alpha One byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

6/10
Gamebro
6. 6. 2019
Zcela oprávněně spoustu hráčů zaujalo studio Radiation Blue se svou scifi hrou, kterou autoři charakterizují jako mix akce s elementy roguelike a survivalu. Jakkoliv vznešeně a sofistikovaně to zní, smutnou pravdou je, že se jedná jen o propracovanější tower defense, bez dalších přílepků jako survive, roguelike a tak dále.

5/10
Tiscali Games
12. 2. 2019
Studiu Radiation Blue se na zajímavých nápadech podařilo vybudovat absolutně nudnou a zcela zapomenutelnou hru, která se vyčerpá během první hodiny od spuštění. Pak vás nechá uvězněné v generickém vesmíru, kde má zábava podobu postávání a mačkání tlačítka.

7/10
XboxWeb.cz
5. 2. 2019
Genesis Alpha One nakonec dokázala úspěšně zkombinovat stavbu a vylepšování lodi, těžbu nerostů, objevování planet a konfrontace s mimozemskou formou života. Dalším jejím plusem je překvapivá hloubka detailů jednotlivých herních mechanik a také přívětivá cena. Škoda jen horší grafické stránky, méně přehledného rozhraní a občasných chyb v texturách nebo umělé inteligenci. I tak se jedná o zajímavý počin,...

3/5
Hrej.cz
31. 1. 2019
Těžko zařaditelná hra, která má několik vrstev hratelnosti. Pokud přistoupíte na její pravidla, překonáte prvotní problémy a obrníte se trpělivostí, dokáže vás zabavit na velmi dlouhou dobu.

6/10
Doupě
29. 1. 2019
Skvělý nápad a zábavné stavění lodi padá na tom, že ve výsledku nevelíte průzkumné lodi, ale lodi těžební. Činnosti, které děláte, se stále opakují, souboj s mimozemšťany není zábavný a za chvíli se vzrušující let vesmírem změní v každodenní kapitánskou rutinu.

ENCS