Terminator: Resistance


61%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Terminator: Resistance v porovnání s podobnými hrami? Terminator: Resistance byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

55%
Czechgamer.com
18. 7. 2020
Terminator: Resistance není ani skvělou, ani špatnou hrou. Dobře se na ní kouká, hraje se celkem slušně, ale nenabízí nic nového nebo zajímavého. Ke dnu ji táhne především umělá ne-inteligence a jednotvárnost herních prostředí.

7/10
Zing
22. 12. 2019
Relativně průměrná hra, která ale ve své syrovosti překvapivě účinně napodobuje atmosféru prvního filmu, včetně působivého kombinování hororu a ponuré deprese s lidsky zoufalou nadějí či dokonce láskou mezi ruinami. Všemu samozřejmě hodně napomáhají autentická hudba, zvuky, kulisy apod. Pokud jste fanoušci předlohy, je dobrá šance, že se vám hra bude líbit.

3/5
GameSite.sk
8. 12. 2019
Nedajte sa oklamať hodnotením troch hviezdičiek. Terminator: Resistance je naozaj SKVELOU hrou, ktorá vás zabaví dvojnásobne, ak ste fanúšikom prvého a druhého filmu. Hra však obsahuje ešte niekoľko chýb, z ktorých by sa mohli vývojári do budúcnosti poučiť a v ďalšom pokračovaní prinesú výborný AAA titul. Veď od vyššie spomínaného Ramba prešli poriadny kus cesty. Verím im!

5/10
Doupě
4. 12. 2019
Nebýt to Terminator, tak bychom hru asi přehlédli. Od nezáživné hratelnosti po nepěknou grafiku v ničem nevyniká. Katastrofa to není, ale je jen tak dobrá, aby potěšila extrémní fanoušky Terminatora. Ostatní ruce pryč.

7,5/10
Gamebro
3. 12. 2019
Za novým Terminátorem a novým přírůstkem do Skynetí rodiny stojí studio Teyon, které se již v minulosti snažilo dostat na vaše disky, ale s nevalnými úspěchy. Za sebou má několik titulů, které žádnou díru do světa neudělaly a z nichž zapsán rudým písmem vyčnívá tragický Rambo: The Video Game. Terminator: Resistance to bude mít s úspěchem také těžké, ale naštěstí z odlišných příčin než tituly minulé....

65%
Bonusweb
30. 11. 2019
Máme tu novou terminátoří videohru a světe div se, i přes listopadové datum vydání nemá nic společného s hrozným filmem Terminátor: Temný osud, který aktuálně právem pohořel v kinech. Hra je sice po všech stránkách zastaralá, přesto překvapivě celkem pobaví.

7/10
Tiscali Games
27. 11. 2019
Skvělá atmosféra proti mizerné technologii. Důmyslně navržené prostředí plné tupých monster. Spousta dobrých nápadů, ale i těch špatných. V Terminator: Resistance se nebojuje jenom proti Skynetu. Dokonalá hra to není, ovšem v rámci značky stále jedna z nejlepších.

4/10
XboxWeb.cz
19. 11. 2019
Terminator: Resistance je pravý opak nového filmu. Nemá rozpočet a nemá zkušené tvůrce v pozadí. Nemá ani staré postavy, o které by opřel děj a už vůbec nemá Jamese Camerona, jehož dohled by pomohl udržet alespoň ducha druhého dílu. Má jen spoustu licencí, kterými se mrhá v titulu třetí kategorie. Resistance měl přijít před deseti léty, nastavit poloviční cenovku a hráči by se utloukli. Takto se může...

6/10
Respawnpoint
3. 11. 2019

DECS