FINAL FANTASY XV


78%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra FINAL FANTASY XV v porovnání s podobnými hrami? FINAL FANTASY XV byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

80%
Bonusweb
17. 12. 2016
Nekonečná série japonských her na hrdiny (JRPG) se vrátila s patnáctým dílem, který vás vezme na neuvěřitelný road trip napříč dech beroucím světem. Máte dost času se na něj vydat?

8/10
Tiscali Games
12. 12. 2016
Deset let vývoje se na Final Fantasy XV téměř nepodepsalo. Hra v mnohých ohledech bere dech a nabízí detaily, na které se vyplatilo čekat. To své si v patnáctce najde téměř každý alespoň trošku JRPG pozitivní hráč. Škarohlídi určitě uvidí i 100 a 1 maličkost, které se nepovedly, ale tyhle marginálie se ztrácí v absurdní velikosti a obsahové bohatosti, s jakou hra přichází. 

8/10
Zing
12. 12. 2016
Final Fantasy XV je plná fantastických okamžiků, stejně jako frustrujících a neodladěných částí. Skvělý svět a zábavné herní mechaniky však vítězí.

3/5
Hrej.cz
9. 12. 2016
Final Fantasy XV chce být hrou pro všechny, přitom by bylo mnohem lepší, kdyby se hra soustředila sama na sebe. Je nevyvážená, s občasnými problémy, ale i přes to všechno vítězí láska a pocit něčeho neopakovatelného!

9/10
XboxWeb.cz
7. 12. 2016
Až se bude za pár týdnů dělat resumé pomalu končícího roku, příliš mnoho nových čistokrevných RPG tam nebude. Final Fantasy XV možná přichází značně unavená dlouhou cestou na herní zařízení, ale má dostatek síly a elánu probojovat se až do předních řad. Noctisova cesta za spravedlností je velkolepým hrdinským románem, ve kterém nechybí zrada, láska, přátelství a výtečné souboje plné nezapomenutelných...

Eurogamer.cz
4. 12. 2016
Roadtrip upovídané čtveřice mladíků na pozadí epických událostí. Ne všechno se povedlo na jedničku, ale pořád svérázný zážitek.

ENPLCS