Monster Hunter: World


80%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Monster Hunter: World v porovnání s podobnými hrami? Monster Hunter: World byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

5/5
Hrej.cz
12. 2. 2018
I přes skoupější obsah v základu je Monster Hunter: World vynikajícím návratem série na domácí konzole. Jestliže vám nevadí grind, pak neváhejte. Lovy fantastické zvěře nikdy nebyly lepší.

100%
Czechgamer.com
9. 2. 2018
Esence toho, čím je Monster Hunter už 14 let. Nejlepší a nejkompletnější díl této série a konečně zase na "velkých" konzolích.

9/10
Zing
7. 2. 2018
Zásah do černého. Fanoušci série budou vrnět blahem a nově příchozí po krátkém seznámení upadnou do videoherního transu. Jen příběh vystačí na padesát hodin. Pokud vás hra uchvátí, není problém strávit v ní sto a více hodin plných zábavného lovení rozličných monster.

9/10
Tiscali Games
7. 2. 2018
Vynikající přírůstek do série, který je přívětivý i k nováčkům. Jeho svět je živý a soběstačný, lov proto působí přirozeně a dovede strhnout. Nádherná grafika spolu s propracovaným chováním monster dále umocňují skvělý zážitek, který nedokáže stáhnout ke dnu ani absence zajímavějšího příběhu. 

9,5/10
Centrum Her
6. 2. 2018
Monster Hunter: World pre fanúšikov akčných RPG predstavuje niečo, čo jednoducho nesmú obísť. Mohli by sme to považovať takmer za zločin.

7/10
XboxWeb.cz
4. 2. 2018
Teď by měla zaznít výzva „kupte to“, protože Monster Hunter: World je přesně to, co si od teď vybavím pod pojmem fantasy RPG. Výpravné akční dobrodružství, jehož kouzlo tkví v dokonale namíchaném koktejlu soubojů, pátrání, craftování a obdivování světa, do něhož by se každý rád podíval. Není toho příliš, není toho málo, a přitom se v tom ztratíte na dlouhé hodiny. Jděte se schovat, vy prázdné otevřené...

95%
Bonusweb
4. 2. 2018
Zkuste si představit obrovské draky, majestátní i divoké, ve vší jejich kráse a děsivosti. A teď si představte, že na ně pořádáte adrenalinový lov v dokonale propracované podobě, jakou vám žádná jiná hra nenabídne.

Eurogamer.cz
28. 1. 2018
Monster Hunter se otevírá v dosud nejpřístupnějším, nejdetailnějším a nejvelkolepějším díle.

0/10
Gamebro
26. 1. 2018
Série Monster Hunter nikdy nebyla známá tím, že by dávala kdovíjaký prostor příběhu. V případě Monster Hunter World je tomu ale jinak. Zde jste součástí velké expedice lovecké gildy, která chce prozkoumat nový kontinent a činnost nejstarších draků, což jsou opravdu velké potvory. Ti se totiž každých deset let vrací. Ale proč?

ENDEPLCS