Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin


63%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Podobné hry

Jak si vede hra Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin v porovnání s podobnými hrami? Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

0/10
Respawnpoint
24. 7. 2021
Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin je dalším skvělým kouskem, který se může hrdě hlásit ke svým větším bratříčkům. Napínavě dobrodružný příběh vyprávěný ve stylu anime, rozmanitý a krásně zpracovaný svět, dobře navržený soubojový systém. Co víc si přát? Pokud jste toužili nasednout do vlaku jménem Monster Hunter, pak tento kousek je tou nejlepší příležitostí.

8,5/10
Sector.sk
12. 7. 2021
Monster Hunter Stories 2 berie existujúcu formulu a vylepšuje ju vo viacerých ohľadoch. Hráči prvej časti dostanú očakávané repete v lepšej grafike i kvalitnejší interface, ale v jadre sa dá vytknúť jedine opakovanie prostredí, náplne a občas fádny dizajn labyrintov. Inak je tu čo robiť, loviť a trénovať na 50 i viac hodín. A krivka obťažnosti rastie postupne a esenciálny herný cyklus je výborne zosnovaný.

8/10
Tiscali Games
9. 7. 2021
Příběhově slabá a občas rozvleklá, přesto ale nesmírně zábavná hra až po okraj nabitá obsahem. Tenhle Monster Hunter nedělá sérii ostudu.

85%
Bonusweb
7. 7. 2021
Spin-off lovecké série Monster Hunter ukazuje svůj svět z jiné perspektivy, což podtrhují i taktické souboje na tahy. Naskočit můžete, i když jste žádného Monster Huntera nehráli. Hra kromě Switche vychází i na PC.

ENCS