Pillars of Eternity II: Deadfire


88%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Pillars of Eternity II: Deadfire v porovnání s podobnými hrami? Pillars of Eternity II: Deadfire byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
XboxWeb.cz
28. 1. 2020
RPG od mistrů žánru má kouzlo oslovit i hrdinstvím nepolíbené. Skvěle se hraje, nešetří výpravou a volnost je její druhé jméno. Navzdory komplexnosti nezapomněla bavit. Za to vděčí žánrové věrnosti, obsáhlým soubojům a námořní tematice. Po stopách boha Eothase tak půjdete dravě, jak pes po uzeném. Jedinou výraznou chybou je tak poněkud náladová optimalizace, která se podepisuje na laxnosti ovládacího...

92%
Czechgamer.com
19. 6. 2018
Jasný adept na RPG roku a ukázka toho, že Obsidian umí. Must have pro všechny fandy kvalitních her na hrdiny a epických příběhů.

5/5
Hrej.cz
23. 5. 2018
Lepší, než minule? Možná. Odvážnější? Stoprocentně! Přesazení do neokoukaných kulis vlilo klasikou inspirovanému RPG čerstvou krev do žil a ani dílčí nedostatky na tom nemůžou nic změnit.

80%
GamePark
17. 5. 2018
Když se tvůrci ze studia Obsidian Entertainment v září roku 2012 rozhodli se svým novým projektem pod názvem Pillars of Eternity vypravit na Kickstarter, jen těžko mohli očekávat, že s ním sklidí takový úspěch. Přestože mu zcela jednoznačně pomohlo renomé tvůrců, jež se proslavili už v roce 2006 titulem Neverwinter Nights 2, po němž pracovali na několika dalších velkých značkách včetně série Fallout,...

8/10
Tiscali Games
16. 5. 2018
Odvážná námořní a kolonizační variace na klasické RPG. Skoro všechno tu funguje skvěle, jen je škoda sterilního hlavního příběhu a nedotažených lodních eskapád. 

ENCS