LIGHTNING RETURNS: FINAL FANTASY XIII


58%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra LIGHTNING RETURNS: FINAL FANTASY XIII v porovnání s podobnými hrami? LIGHTNING RETURNS: FINAL FANTASY XIII byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

2/5
Hrej.cz
10. 3. 2014
Lightning, holka, běž a nějakou dobu se nevracej nebo s tebou udělají další zbytečnou hru.

5/10
Tiscali Games
7. 3. 2014
Slabá tečka za Final Fantasy XIII trilogií. Lightning Returns ztrácí v mizerném příběhu, otřesných dialozích a pro žánr nových mechanikách, které fungují jen občas.

3,5/5
Doupě
2. 3. 2014
Suma sumárum, nové Final Fantasy potěší stávající fanoušky série, ale další pravděpodobně nepřitáhne. Nový bojový systém funguje výborně, svět je různorodý a neustále se mění. Za to vše dávám palce nahoru. Jenže neustálé sledování zbývajícího času, relativně předvídatelný příběh a místy nudné questy strhávají celkové hodnocení dolů.

7/10
XboxWeb.cz
27. 2. 2014
Lightning Returns: Final Fantasy XIII je hra, která se hodně snaží o inovaci, což se jí částečně daří, ovšem zároveň se také vrací nějaký krok zpět, a to zvláště po technické stránce. Příběh už je natolik zamotaný, že kdyby součástí nebyla stále stejná hrdinka, tak byste ani neměli pocit, že se jedná o poslední díl trilogie. Hru si rádi zahrajete, především fanoušci série a příznivci JRPG, ale budete...

PLENCS