FINAL FANTASY XIII


85%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra FINAL FANTASY XIII v porovnání s podobnými hrami? FINAL FANTASY XIII byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Tiscali Games
24. 5. 2010
Nadupaný příběh v propracovaném, graficky úžasně podaném světě má sice poněkud pomalejší rozjezd, ale když chytne, tak nepustí. Místy vítězí forma nad obsahem, ale pokud máte rádi JRPG, dostane vás i tenhle kousek. A pokud jste v žánru naprostými nováčky, klidně ho zkuste taky – stojí minimálně za vidění.

GamePark
6. 4. 2010
Série Final Fantasy patří celosvětově k nejoblíbenějším a nejprodávanějším. Krom své hlavní, aktuálně třináctidílné série, má na kontě ještě mnoho dalších dílů a prodala stovky milionů kopií. Nejnověji se na konzole dostává třináctý díl, který byl již dopředu znám svým dosti dlouhým vývojem. Za tímto dílem opět stojí studio Square-Enix a my se na následujících řádcích podíváme, jak dopadla Xboxová...

Eurogamer.cz
29. 3. 2010

5/5
Hrej.cz
27. 3. 2010
Vynikající jRPG, které od vás chce trpělivost. Za ní se ovšem odvděčí netradičními zážitky a skvělou, dlouhotrvající zábavou. Next-gen jRPG má nyní krále i královnu.

80%
Bonusweb
23. 3. 2010
Legenda legend má další díl. O vizuální dokonalosti a prodejních číslech netřeba pochybovat.

4/5
Doupě
24. 1. 2010
Při bitvě pak snadno a rychle přepínáte mezi přednastavenými kombinacemi povolání a přitom ještě ovládáte jednu postavu. Protivníci vám příliš často nedají šanci na oddech. Drtivá většina i obyčejných bitev přináší velkou výzvu a často se vám ji nepovede vyhrát napoprvé. Kvůli zvýšené obtížnosti přidali tvůrci do hry kromě kompletního vyléčení po každé bitvě funkci „restart“ a díky za ni. Vrátí vás...

ENCS