Final Fantasy VII Remake Intergrade


85%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: playstation 4
ps5
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Final Fantasy VII Remake Intergrade v porovnání s podobnými hrami? Final Fantasy VII Remake Intergrade byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
Respawnpoint
5. 7. 2021
Podrženo sečteno, Final Fantasy VII Remake Intergrade je parádní verzí už tak výborné hry. Pokud jste s jejím hraním stále váhali, právě teď je ta ideální doba. Pokud bych měl hodnotit pouze dlc, byla by známka asi o bod nižsí, než jakou může vidět v hlavičce recenze. Pokud se ale dívám na Final Fantasy VII Remake Intergrade jako na celek, ten bod navíc si plně zaslouží. Final Fantasy VII bylo ve světě...

8/10
Alza
30. 6. 2021

8/10
Tiscali Games
29. 6. 2021
Final Fantasy VII Remake Intergrade předvádí ten správný způsob, jak by se měla dělat tečka za hrami z předchozí generace konzolí. Epizoda Intermission naproti tomu čekání na další část předělávky asi úplně neukrátí, ale určitě vás donutí ho společně s Yuffie vyhlížet ještě o něco horlivěji.

8/10
Sector.sk
28. 6. 2021
Yuffie DLC tak ukazuje výborný potenciál systému – aj po roku je bojový systém výborný, ale už od neho nemôžete čakať klasické ťahové Final Fantasy. Midgar tentokrát neukáže veľa nového, takže ako aj záverečné scény ukážu, je čas vydať sa za jeho hranice a objavovať nové dobrodružstvá. Ibaže by to mohlo byť oveľa skôr ako v roku 2024, či kedy by bol Square-Enix schopný vydať ďalší diel.

90%
Bonusweb
27. 6. 2021
Kultovní RPG z roku 1997 se dočkalo kompletního přepracování do moderní grafiky a výsledek nemohl dopadnout lépe. Tuto hru by si měl zahrát každý, i kdyby snad měl k japonským hrám vrozený odpor.

9/10
Zing
21. 6. 2021
DLC přídavek si udržel prakticky všechny kvality původní hry, takže jde prostě o několik dalších hodin v parádní nové podobě klasické ságy. Pomalejší rozjezd bohatě vynahradí silná druhá polovina a celek samozřejmě těží také z technických vylepšení pro PS5. Navíc pokračuje kombinování starého příběhu s novým, které dá tentokrát určitou naději příznivcům i odpůrcům tohoto přístupu.

8,7/10
Centrum Her
15. 6. 2021
Prvé príbehové DLC si zachováva kvality základnej hry, zároveň však za pomoci Yuffiných zbraní prináša do súbojového systému niekoľko príjemných noviniek. V kombinácii s Intergrade upgradom môžeme hovoriť o vydarenom next-gen hernom zážitku.

ENCS