Final Fantasy XII


90%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps2

Podobné hry

Jak si vede hra Final Fantasy XII v porovnání s podobnými hrami? Final Fantasy XII byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

5/5
Hrej.cz
6. 3. 2007
Final Fantasy se tímhle dílem hodně přiblížilo žánru MMORPG… až na to, že vás tu nebudou otravovat PKčka, čínští farmáři a jiná havěť. Zábava na sto hodin. Minimálně. Pro fandy RPG téměř povinnost.

4/5
Doupě
28. 2. 2007
Konečně! Po nekonečném čekání dorazila evropská verze nového dílu legendární Final Fantasy. Silný emotivní příběh, originální propracované charaktery, propracovaná gameplay; to vše mimo jiné definuje naši milovanou sérii. Pojďte se spolu se mnou blíže podívat na dílo, které by rozhodně nemělo žádnému fanouškovi RPG uniknout.

9/10
Tiscali Games
4. 1. 2007
Gigantická hra, s níž snadno můžete strávit celé měsíce. Celou dobu se přitom budete skvěle bavit díky návykovým herním mechanismům, obsahujícím stále další a další vrstvy. Kromě toho vám bude celou dobu poklesávat čelist nad tou nádherou – byť to není HD a chybí next-gen grafické efekty, samotná designová krása fantaskního světa Ivalice vám bude vyrážet dech....

CS