FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION


81%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION v porovnání s podobnými hrami? FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
Hrej.cz
19. 4. 2018
Výborně provedený port skvělého RPG, které zároveň funguje jako velmi dobrý vstupní bod do legendární série. PC hráči zas jednou nemusejí skřípat zuby a naopak se mohou radovat z využití svého hardwaru.

8/10
Tiscali Games
6. 4. 2018
Windows Edition je nejlepším a nejucelenějším způsobem, jak si v současné době zahrát Final Fantasy XV. Je gigantická, výpravná, mnohem bohatší, než když původně vyšla, a její grafika ozdobená vysokým rozlišením spolu s moderními technologiemi vás nezřídka zanechá v úžasu. Technická stránka hry se nevyvarovala občasného zaškobrtnutí a není překvapením, že neduhy, jakými jsou třeba nudná náplň vedlejších...

83%
Bonusweb
24. 3. 2018
Po více než roce od vydání na konzolích přichází poslední díl oblíbené série japonských RPG i na naše počítače. Dlouhé čekání se tentokrát vyplatilo, protože Final Fantasy je prakticky dokonalým portem, který dělá PC platformě tu nejlepší reklamu.

ENCS