Final Fantasy X - X-2 HD Remaster


94%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3
ps4
windows
xbox-one
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra Final Fantasy X - X-2 HD Remaster v porovnání s podobnými hrami? Final Fantasy X - X-2 HD Remaster nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

90%
GamePark
27. 4. 2014
Nijak nezáleží dokonce ani na tom, zda se k těmto hrám dostanete poprvé, nebo jste je již v dětství projeli pětkrát. Užijete si jich totiž nehledě na to, která z možností pro vás platí.

10/10
Konzolista.cz
27. 4. 2014
I přesto, že ani jedna z her není v rámci přísné recenzentské objektivnosti jako samostatný titul desítkovým počinem, obě dohromady, v této pečlivě provedené kolekci, obalené navíc množstvím sympatických přídavků, si zasluhují absolutní počet, protože přinášejí nejen téměř nekonečnou hratelnost a na výši stojící prezentaci, kterou by jím mohla závidět i leckterá hra v současnosti, ale také silný příběhový...

9/10
Tiscali Games
22. 4. 2014
Final Fantasy X/X-2 HD Remaster je důkaz, že některé hry nestárnou. K neomšelému hernímu zážitku přidává remasterovaná edice solidní audiovizuální péči, která krásně zahladila ostré hrany třináct let starého titulu.

90%
GamePark
20. 4. 2014
Když bylo v roce 1987 vytvořeno originální Final Fantasy, jen málokdo pravděpodobně čekal, že z něj následně vyroste jedna z nejkvalitnějších a nejoblíbenějších herních sérií všech dob. Dnes už má na kontě více než patnáct různých titulů, jež se každý rok dostávají do rukou milionů hráčů. Postupně se však začíná zapomínat na díly, jež se dostaly na konzoli PlayStation 2 a jež by se v mnoha směrech...

5/5
Hrej.cz
12. 4. 2014
Varovali jsme vás, tohle je záležitost nejen pro milovníky JRPG, ale také pro každého kdo si rád ukousne kus poctivé hry.

ENCS