Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


84%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Crash Bandicoot N. Sane Trilogy v porovnání s podobnými hrami? Crash Bandicoot N. Sane Trilogy byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

9/10
XboxWeb.cz
3. 7. 2018
Nesmírně nás těší, že jsme si konečně i na Xbox One mohli zahrát Crash Bandicoot N.Sane Trilogy. Jedná se o poctivě odvedený remaster, který zachovává ducha původních her, ale přitom vypadá naprosto fantasticky. Přesto může být obtížnost pro dnešní hráče příliš, ale snad se otrkají a překonají i ovládání a taktéž nemilosrdnost některých úrovní. Tohle je zkrátka povinnost pro každého. Zvláště pro fanoušky,...

90%
Czechgamer.com
10. 7. 2017
Perfektní kolekce třech dílů oblíbeného Crashe by ve vaší sbírce rozhodně neměla chybět!

75%
Bonusweb
4. 7. 2017
Remasterovaná kolekce prvních tří her Crash Bandicoot je sympatickým návratem do minulosti pro „pamětníky“. Nejde ale o vyslovenou nutnost pro ty, kteří se sérií nemají zkušenosti.

8/10
Tiscali Games
3. 7. 2017
Crash Bandicoot funguje po dvaceti letech nejen proto, že hry podobného typu dnes už tolik nevídáme. Až na výjimky jde pořád o kvalitní, zábavnou a stylovou plošinovku, která bez problémů zabaví i publikum Crashem nepolíbené.

ENCS